Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmi 3 szög, ami már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi 3 szög, ami már nem is lenne bonyolultabb? Bármilyen válasz megfelel.

Figyelt kérdés

Az egészet az elején kezdem, a munkahelyemen megismerkedtem 1 csodaszép lánnyal, elkezdtünk beszélgetni, majd 1 héten keresztül chateltünk. Kiderült, hogy van 1 párja akivel 5 éve együtt van, eljegyezte de elhagyja miattam, mert nem tud tovább élni vele, és nagyon féltékeny. Mondtam neki hogy ne tegye mert nem akarom szétszakítani a kapcsolatukat. Erre 2 nap múlva elhagyta és kérve kért, hogy most már szabad, és vele lehetek. Így hát összejöttünk. Együtt voltunk 4 hónapot, (minden tökéletes volt), majd egyik reggel felkelt és közölte velem, hogy el fog hagyni. Elengedtem bár tudtam evvel nem oldunk meg semmit. Azóta eltelt 1 hónap és megkeresett, hogy megbánta a dolgot, és vissza akar jönni, de van egy kis bibi. Visszament az exéhez akivel előttem volt. Na már most én valahol még szeretem és megbocsátottam neki és a szeretője lettem. De választás elé kényszerítettem. Vagy az exe vagy én. Azt mondta mindkettőnket szereti, az exe mellet biztonságban érzi magát (5 év) én pedig megadom azt amit az exe nem, szeretettet bizalmat, amire mindig is vágyott. (neki amúgy ez kell) Ő mondta.

Nem tudom mit csináljak, az eszem azt mondja hagyjam, és felejtsem el, de a szívem azt hogy ne. Ráadásul minden nap találkozunk a közös munkahely miatt. Bármilyen választ szívesen fogadok.


2013. jún. 28. 20:07
 1/6 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:

Aha.

Azt mondtad bármilyen válasz megfelel.!:)

2013. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöket kihasznál, én a helyedben hagynám. Úgy értem, most te vagy a titkos szerető, de ki tudja, lehet, hogy 3 hónap múlva megint az ex kell?
2013. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy tapasztalat. Kerüld a jövőben az ilyen hölgyeket.
2013. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Az "exe" eltartja, neki hisztizik otthon, az ő hálószobáját fingja teli, neked viszont kicsinosítja magát, udvarolnod sem kell, csak szétkúrni, hol a gond? Kisribit ne vedd komolyan, csak használd ki a szolgáltatásait, ha már csak ennyit tud nyújtani.
2013. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fuss! Menekülj! Ezt most komolyan mondom. Abból amit leírtál, azt szűrtem le, hogy csak kihasznál. Ha valaki szeret valakit, akkor nem kell mellette valaki más. Tudom milyen nehéz nem foglalkozni azzal akit szeretünk, de nem érdemel meg téged. Szerintem tiszteld magad annyira, hogy ennek a helyzetnek véget vetsz és egy másik nővel ismerkedsz meg. Gondolom te is a teljes boldogságra vágysz és nem egy ilyen "hogy is nevezzem"-re.
2013. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is ezek után, a ex nem alaptalanul volt féltékeny!

Ha nekem egy csaj azt mondaná, hogy a párja féltékeny és elhagyja..idő kell neki, hogy feldolgozza a kapcsolatot és addig nem akar senkitől semmit akkor a barátja egy állat és kezeltesse magát, hisze a leányzó korrekt! De ha barátja mellett kavar velem vagy mással...elhagyja a barátját és napokon belül összejön velem vagy mással - jelzem 5 év párkapcsolat után) az egy KU..VA! Soha nem lehet megbízni egy ilyen nőbe! Ha elhagynak valakit valakiért akkor az bárkit elhagyhat ...

2013. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!