Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, de ennél kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, de ennél kicsit bonyolultabb. Ötlet?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány, aki nagyon belém volt esve, de én rá se bagóztam...de tudtam mindig, hogy valamit érzek iránta..Most úgy vagyok vele, hogy szívesen eltöltenék vele egy randit vagy talán komolyabb is..de nem tzdom, hogy mit mondjak neki ezek után.. Meg azt se tudom, hogy igazából mit érzek össze vagyok zavarodva.. Válaszokat koszi előre is! 17\F
2013. febr. 5. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló, jó a szamár is..Ha ez a szitu, akkor gondold csak át!
2013. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismered is vagy csak "tudod" hogy szeretett téged? mert ha ismered,mondd neki,hogy meghívnád egy sütire pl aztán kialakul.
2013. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még mindig beléd van esve örömmel fog eljönni, de ha már továbblépett akkor sincs minden veszve. Menj oda hozzá hogy nincs-e kedve beszélgetni, és akkor majd kiderül.
2013. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerem..elégjól koszi a tippeket :D
2013. febr. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!