Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokára de kibujt a szög a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokára de kibujt a szög a zsákból, most mit tegyek? 7hónap kellet hogy belássa barátnőm hogy a szülei nem akarják hogy vele legyek

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt hu hát nagyon sok mindent megéltünk,veszekedés,vidámság,romantika stb

Én idő közben elköltöztem egy másik városba. Azt mondta barátnőm hogy hétvégén le jön egy napra de nem alhat itt..a végén nem jött le csalódott voltam de mind1.

Ma kiderült hogy nem mehetek többet hozzájuk,mert az anyjáék szerint nem illünk össze,én nem szeretem a lányát.

Először azt mondták hogy 2 hetente le mehetek reggel 6indul a busz olyan 11-érek hozzájuk és a 16.pedig jövök haza,de nem nem jöhet és kész!!

Ez eléggé szarul esett mert szerintem nem tettem semmi olyat amivel megbántottam volna őket vagy nem tudom..

meg megvolt beszélve hogy le mehetek most szombaton erre ma közlik hogy soha többet nem mehetek hozzájuk.

Mit tudok tenni ilyenkor??

meg adjatok már valami tanácsot vagy nem tudom,mert ahogy van most ez barátnőmmel meg itthon is vannak bajok és ma is megbántottam nem akartam de egyszerűen a fáradtság a sok stressz vagy nem tudom. hogy hogy lehetnék mégis nyugodt,most lenne rám a legnagyobb szüksége,nem vagyok mellette beszélgetünk és ma is megbántottam


2012. febr. 13. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

????

A szemedbe mondták,hogy többet nem mehetsz?Vagy a barátnőd mondta,hogy a szülei azt üzenték neked...?Mert nem mindegy:/

2012. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
barátnőm mondta
2012. febr. 13. 22:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívd föl a szüleit. Kérdezd meg, hogy mi a problémájuk veled.
2012. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
megtettem nem veszik fel a telefont
2012. febr. 13. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Éjjel 11-kor? :D
2012. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én elmennék hozzájuk,amikor otthon vannak és megkérném őket,hogy mondják el mi a problémájuk.Utána hazamennék.
2012. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neem most hivtm öket ma olyan 17 fele,lemenni hozzajuk ezek utan.? Nincs nagy kedvem
2012. febr. 13. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy parkolóvágányra akar tenni, csak nincs vér a seggében, ezért hivatkozik a szüleire. Ha azok meg nem veszik fel a telefont, akkor irány az első fülke, és hívd fel arról! Bemutatkozol, higgadtan és udvariasan (nem számon kérve) elmondod a problémát és megkérded hogy igaz-e, esetleg mi a bajuk veled. Vagy megkapod a választ, vagy neked állnak leugatni hogy mit képzelsz, ebben az esetben csak szimplán bunkók! Gondolom 18 alatt vagytok ha megpróbálják eltiltani tőled. Ha viszont már felette akkor be lehet kapni a kékerest! Sokszor előfordul, hogy a szülőknek bajuk van a gyerekük párjával. Anyámnak se tetszett soha senki akit hazavittem bemutatni (se akit a Bratyóm), még abba is bele tudott volna kötni, ahogy a lány a levest szedi a vasárnapi ebédnél. Még valami! A távkapcsolat sajnos nem működik!
2012. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

barátnőm nem akar velem szakítani! ha akart volna már megtette.Ma is hívtam a szüleit de nem vették fel..

lemenni hozzájuk hát ők borsod megyében laknak én nógrád.

reggel 6 indul a busz 11-re érnék hozzájuk vissza haza nekem meg 16 kor van busz,azt mondták nem mehetek oda fel és a lányát se engedi le hozzám! Akkor?

2012. febr. 14. 13:16
 10/12 A kérdező kommentje:
mármint le se engedik a ház elé...
2012. febr. 14. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!