Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokára de kibujt a szög a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokára de kibujt a szög a zsákból, most mit tegyek? 7hónap kellet hogy belássa barátnőm hogy a szülei nem akarják hogy vele legyek

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt hu hát nagyon sok mindent megéltünk,veszekedés,vidámság,romantika stb

Én idő közben elköltöztem egy másik városba. Azt mondta barátnőm hogy hétvégén le jön egy napra de nem alhat itt..a végén nem jött le csalódott voltam de mind1.

Ma kiderült hogy nem mehetek többet hozzájuk,mert az anyjáék szerint nem illünk össze,én nem szeretem a lányát.

Először azt mondták hogy 2 hetente le mehetek reggel 6indul a busz olyan 11-érek hozzájuk és a 16.pedig jövök haza,de nem nem jöhet és kész!!

Ez eléggé szarul esett mert szerintem nem tettem semmi olyat amivel megbántottam volna őket vagy nem tudom..

meg megvolt beszélve hogy le mehetek most szombaton erre ma közlik hogy soha többet nem mehetek hozzájuk.

Mit tudok tenni ilyenkor??

meg adjatok már valami tanácsot vagy nem tudom,mert ahogy van most ez barátnőmmel meg itthon is vannak bajok és ma is megbántottam nem akartam de egyszerűen a fáradtság a sok stressz vagy nem tudom. hogy hogy lehetnék mégis nyugodt,most lenne rám a legnagyobb szüksége,nem vagyok mellette beszélgetünk és ma is megbántottam


2012. febr. 13. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen el kell menned hozzájuk, és megkérdezni hogy mi bajuk veled, vagy hogy egyáltalán miért nem engedik a lányukat azt csinálni amit ő akar valójában

De az is lehet hogy csak a drágalátos barátnőd találta ki az egészet, és ráhárítja a szüleire

2012. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
elmentem és azt mondta az anyja h takarodjak a házábol és nem tartozik nekem magyarázattal és bebaszták előttem az ajtót egy 10 percet kopogtam,csengettem de sehol senki :S és haza jöttem
2012. márc. 10. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!