Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inkább a buta mint a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább a buta mint a bonyolultabb lányok?

Figyelt kérdés

Miért van az,h ha egy csaj jól néz ki,de buta akkor úgy vannak vele a pasik,hogy -hááát buta,de legalább jól néz ki,elleszek vele 1 darabig

Viszont ha jól néz ki,de titokzatos a lány,aki nem ad ki mindent magáról rögtön az első alkalommal,akkor már túl nehéz esetek tartják??

Szóval ha a külseje ígyis úgyis tetszik,akkor miért jobb egy buta csaj,mint egy olyan akit úgy érzi a srác h esetleg "nem mindig ért"?

És igen tudom h a normálisabbja nem ilyen,de a legtöbb srác igen :/

Bocsi ha kicsit bonyolultan fogalmaztam :D

19/L


2010. febr. 8. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A középutat feltalálták xD
2010. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Thurston ***** válasza:

Az a baj, hogy ez a két dolog nem ellentétes. Attól, hogy nem ért megm indenki mindent amit mondassz, nem jelenti azt, hogy nem vagy buta. :D


Egy okos ember világosan ki tudja magát fejezni akármilyen bonyolult helyzetben, amennyiben egy másik értelmes emberrel beszél. A buta emberek választanak csak butákat egyébként. (Persze ők azt hiszik, hogy ők okosak, de sajnos tévednek.)

2010. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Na igen, mai társadalmunk nagy problémája...

Én is elég szép és csinos vagyok, mégsem futnak utánam annyira a pasik, mert hát én nem adom könnyen magam, és én is titokzatos, kiismerhetetlen vagyok. De mki azt mondja, h ez a jó, csak hát a fiúknak az kell, akit könnyen meg lehet döngetni, és csak komolyabb kapcsolatra az olyan lányok, mint én. De akkor miért mondják azt, h az kell az embernek, akit nehezen lehet megszerezni? Én nem ezt tapasztalom... Akármelyik fiút kérdezem, mind azt mondja, h a könnyenkapható műfejű ribik csak a sexre kellenek, és lenézik őket, de akkor az olyanokat, mint én, mért nem keresik komoly kapcsolatra olyan sűrűn?

2010. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez azért lehetséges, amit állítasz, mert a butább lányokat könnyebb irányítani, és sokszor nem annyira erős egyéniségek. Amellett, könnyebb prédák is. Így sokszor Ők kapnak több figyelmet.


És igen, az átlagos srácoknak nem ezek kellenek, hanem olyanok, akiknek ott belül is van valami...:)

2010. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

mert a legtöbb pasi numerára hajt meg hogy legyen valamis zép dísz az oldalán. és kifejezetten frusztráltnak érzik magukat,ha egy lány tanultabb, műveltebb náluk.

a titokzatosság meg bizonyos mértékig előnyös, de ma már minden pörög, minden felgyorsult (igen, közhely, tudom, de így van) így sokan nem osztják be megfelelően az idejüket, nem ismerik magukat sem, azt meg még kevésbé, hogy mit akarnak. nem szánnak ilyesmire időt, inkább minden mással foglalkoznak, és ez csajozásban/pasizásban is meglátszik. ezért is lettek sokan sekélyesek és semmit mondók, ezért is hajtanak a könnyen elérhető "dísztárgyakra"

19/l

2010. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Szép de buta=barátnő.

Szép de titokzatos->majd megismerem,ha meg ismertem akkor eldől:1feleség 2jóbarát.

Ameddig a buta csajokat hajtjuk addig nem akarunk családot.Ez nem jön nálunk 20on 1-2 évesen,van akinek 30on túl jön.Addig meg minek izgassam magam bonyolult lányokkal.

24/f

2010. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Thurston ***** válasza:

Érdekes, én nem akarok családot, többnyire csak a szex hajt, de ettől függetlenül intelligencia terén is nagyon válogatós vagyok. Sokkal jobban érzem magamat, ha olyannal vagyok együtt, akivel akármiről el tudok beszélgetni. És nem tudom miért törvényszerű az, hogy aki okos, az nem kapható kalandokra. Csak korán tisztáűzni kell, hogy ki mit vár a kapcsolattól.


Mint mondtam, buta lányokat csak a buta férfiak akarnak (akik azt gondolják, hogy ők okosak, és milyen zsneiálisan manipulálják a lányt).

2010. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Thurston ***** válasza:

"Addig meg minek izgassam magam bonyolult lányokkal."


Talán azért, mert érdekesebb. Nem tudnék együtt lenni egy olyan lánnyal, akinek a személyiségét is unom. Én nem csak testileg akarom szórakoztatni magamat, hanem szellemileg is. Igényesség kérdése...


AZ előző voltam.

2010. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én kerülöm a buta lányokat + szeretem a nálam különböző, érdekes embereket megismerni = a bonyolult lányt választanám


21.9/f

2010. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
utolsó: és 21.9 éves vagy pontosan? :D ez tetszik xD
2010. febr. 8. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!