Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inkább a buta mint a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább a buta mint a bonyolultabb lányok?

Figyelt kérdés

Miért van az,h ha egy csaj jól néz ki,de buta akkor úgy vannak vele a pasik,hogy -hááát buta,de legalább jól néz ki,elleszek vele 1 darabig

Viszont ha jól néz ki,de titokzatos a lány,aki nem ad ki mindent magáról rögtön az első alkalommal,akkor már túl nehéz esetek tartják??

Szóval ha a külseje ígyis úgyis tetszik,akkor miért jobb egy buta csaj,mint egy olyan akit úgy érzi a srác h esetleg "nem mindig ért"?

És igen tudom h a normálisabbja nem ilyen,de a legtöbb srác igen :/

Bocsi ha kicsit bonyolultan fogalmaztam :D

19/L


2010. febr. 8. 20:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem minden normális srác akinek már benőtt a feje lágya az az értelmes és szép lányokat keresik.


Nos egy lány ha szép az sok előny..ő lehet buta. Aki okos és még ráadásul szép is. és a srácnak nem kell...ott az az igazság, hogy vmelyik nem igaz:)

ez kb nem annyria szép a csaj - tehát annyira nem szép, hogy megérje elvilesni a sok baromságát :D

2010. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
54%

Kedves Bonyolult lány!


Valószínűleg a két nem közötti fogalomrendszer különbségéből adódik a problémád.

Ami szted titokzatos, az a korodbeli fiúknak különös. Az idősebbeknek pedig "még gyerek" vagy egyenesen "logikátlan". Ez csak a saját véleményem, de nem hiszem, hogy olyan szoros kapcsolat lenne az intelligencia és a "titokzatosság" között, mint ahogy gondolod. Sztem, amit Te titokzatosnak nevezel, csupán a fiúk számára érthetetlen. Minél távolabb állsz a "férfiúi logikától", annál nehezebb Téged megismerni, megérteni, elfogadni. Azt hiszem könnyen látható ebből a megfogalmazásból, hogy ez a titokzatosság nem feltétlenül előny a fiúknál (mert azért szeretjük tudni, mit miért csináltok), és talán még az is érthető, hogy nem feltétélenül a legokosabb lányok a "legtitokzatosabbak". És persze minél érzelmesebb valaki, annál kevésbé hasonlít a fiúkra, akik azért főleg (de nem kizárólag) logikusan, az eszük szerint (már akinek van) cselekszenek.


A buta lányok kiszámíthatóak, könnyű őket kiismerni, így érthetőbbek, de persze unalmasak is, mert velük semmi nem tudsz megosztani. Vegyészként egy buta lány mellett a szakmámról nem is tudnék beszélni, mert nemcsak nem ért hozzá, de vszeg elmagyarázni sem tudnám neki.


Szóval van remény, csak okosan!

2010. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

21:54 Kérdező!

Kicsit több már, mint 21.9 éves vagyok, 2 héten belül töltöm (ha minden jól megy) a 22-t!

2010. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy nem igaz az,hogy a pasikat nem érdekli a titokzatosság.Mert ez egy "szabály": a pasinak mindig az kell,ami nem lehet az övé.

Szóval az a csaj jobban felkelti az érdeklődésüket,aki nem rakja ki rögtön amilye van.Persze azt is megnézik,de hidd el hosszútávon egyik pasi se akar egy "esze semmi dugd meg jól" csajt!

2010. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bonyolultabbat választanám (nem tudom indokolni:D)...:::
2010. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan után fut, amilyen az ő fajtája.

Érdekes, hogy egyértelművé teszitek fiúk, hogy a szép lányok buták.

És szépen leírjátok ide, hogy "kihasználásra" a buta lányokat, feleségnek pedig jöhet a normális lány.


Kérdem én: milyen az a normális lány, aki szóbaáll egy olyan faszival, aki "használta " a nőket?

És a titokzatos, vagy "nem ledér" lány arra fog majd várni 30 éves koráig, hogy mikor komolyodtok meg, és mikor hagyjátok abba a lányok kihasználását?


Azok a pasik, akik már fiatalon igénytelenek a párkapcsolatok terén, később is azok lesznek. Hidd el az ilyen személy nem változik, ezer ilyen példám van.

A normális nőt nem fogja tudni magának megtartani.


Tudjátok pasik mit kaptok ti ezért? Egy buta, és ronda és gonosz feleséget! (nem egy esetben)

A normális lányok, meg olyan férfit választanak, akik soha sem feküdtek le egy nővel azért, mert csak "arra" kell.



Amúgy volt nekem önmagát okosnak tartó, rendkívűl ravasz pasim, aki bizony buta nőt akart maga mellé, csak rájött, hogy én nem felelek meg az ő kis "elvárásinak".


A buta-buta páros illik csak össze. Tehát a kihasználós, buta fiúkhoz a magukat kihasználni hagyó buta lányok illenek. Ez nem kérdés.


Kérdező: hozzád nem valók azok a fiúk, akik a nőket arra használják. Azok a buta pasik.


Keress olyan férfit, akinek van erkölcsi tartása és érdekli őt a Te személyed. Nehéz lesz, de kicsit legyél nyitott te is!

2010. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Volt egy kutatás, ahol felmérték, az iskolázottság és a kor ill. a nemek és a házasság tartóssága közötti összefüggést!


És tudjátok mi jött ki?

A lejobb/legtartósabb kapcsolatoknál :a nőnél a férfi minimum 5 évvel idősebb volt a férfi, és a nőnél alacsonyabb iskolai végzettségű is!


Ki gondolta volna, mi?


Elég sok válás: ha a férfi a magasabb végzettségű és idősebb.


A leggyorsabban válás: a nőnél fiatalabb és magasabb iskolai végzettségű férfi.



Ideális férfi lenne a nőnél idősebb és alacsonyabb iskolai végzettségű férfi?


Kezdem igaznak hinni, nekem volt 3 ilyen fiúismerősöm (idősebb és alacsonyabb iskolával) és bizony, velük jöttem a legjobban ki!

2010. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
...én elég bonyolult vagyok... csukott könyv...:/ ..:) :D
2010. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!