Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne megismerkedni normális és komoly lányokkal?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva kissé el vagyok keseredve, mert úgy érzem, hogy a komoly lányok már foglaltak a többi meg a gazdagabb pasikra bukik. Diszkóba nem járok mert valahogy kinőttem belőle meg három műszakban kell dolgoznom mellette focizok is. Én 28 éves vagyok 2 éve szakított velem a barátnőm és most magányosnak érzem magam és kellene valaki az életembe, de hol lehetne egy olyan lányt találni aki engem szeret? El vagyok keseredve mert szerintem nehéz komoly párt találni mindkét fél részéről.

A társkereső oldalon meg sem próbálom mert szerintem az nem nekem való :)) Ha valaki tud komolyan válaszolni akkor írjon aki meg hülyeséget akar írni az meg inkább hagyja is! :D

Köszi előre is!



2013. jún. 26. 04:39
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A normális lányok mind foglaltak.
2013. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pfúúú nemtudom . Próbálkozz ilyen nyári rendezvényeken. Azért az mégse diszkó , oda nem járnak normális emberek.
2013. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha esetleg megtudsz vmit kérlek értesíts! Egy cipőbe járunk csak én 29 vagyok. Vhogy én se találom őket.
2013. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális lány? Jól hallottam?
2013. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak még normális lányok, de már sajnos sokkal kevesebben szerintem.

Az anyagiasság eléggé befészkelte magát a mindennapi életbe ami szerintem nem jó.

Ismerkedni szerintem online, baráti körben lehetne, esetleg rendezvényeken még.

Én lány vagyok 29 éves és én is ebben a cipőben járok..

2013. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!