Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok, ha a lány, akivel épp most ismerkedtek, azt javasolná (kérdésre, hogy mit szeretne csinálni az első randin), hogy menjetek el egy lőtérre, ahol mindenféle fegyvert ki lehet próbálni?

Figyelt kérdés

Furcsa lenne, esetleg ijesztő, vagy érdekes? Imádom a fegyvereket, és szerintem jó közös élmény lehet, de eddig bárkinek említettem, hülyének, de minimum kezdő sorozatgyilkosnak tekintettek (kivéve közeli ismerőseimet) :D

Barátnőimmel múltkor erről vitáztunk, szerintük ezek utána nem is lenne első randi, mert ez ijesztő. Szerintem a Titanic 3D ijesztőbb, de mivel urak nem voltak a társaságban, gondoltam itt csinálok egy kis közvélemény kutatást.

Korotokat írjátok le, légyszí'.

23/L


2013. jún. 26. 01:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
hagynám a randit és megkérném a kezed :D:D
2013. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
kinek mi az ijesztő? relatív! itt jön a képbe, hogy a barátnőid nem férfi szemmel gondolkodnak! egy férfinek ez maximum furcsa, de semmiképp sem ijesztő. nyilván egy pacifista srác nem fogja jó ötletnek tartani. bár tény, hogy kicsit szokatlan ötlet. nekem felkeltené az érdeklődésemet
2013. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :D Meg hol a lőtér? :D
2013. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ötlet, ne hallgass azokra akik le akarnak beszélni, hajrá! :) 27f
2013. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. jún. 28. 15:06
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de egy ideig én is jártam lőtérre, imádtam is, és az akkori udvarlóimnak el is mondtam nagy büszkén, mivel fel sem merült bennem, hogy ez gond lehet...

hát nem is volt! :) Mindegyik, kivétel nélkül odavolt, hogy fúú micsoda vagány, meg milyen szexis lehet, nő a kezében fegyverrel.

Szóval, szerintem nem ijesztő. Ezt tapasztalatból mondom, kb. 4-5 srácról van szó, persze, lehet, hogy a tiéd épp kivétel lenne... de nekik bejött :)

2013. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Adazadam válasza:

A lehető legjobb ötlet lőtér a barátnőmmel ő ajánlotta.. mi kell még (gondolja majd a szerencsés akit elhívsz)

én bírnám ha a barátnőm ilyet vetne fel

2013. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
szerintem ez minden férfinak bejönne :)
2013. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!