Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet pl. első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet pl. első randin "finoman" előadni azt, hogy kicsit "antiszoc" vagyok?

Figyelt kérdés
A lényeg a következő. Nemrég, felnőttkoromban diagnosztizálták a disztímiát, ami olyasmi, mint a depresszió. Gyerekkortól kezdve megvolt, csak sose figyeltek rám. Önbizalmam nem volt, a kommunikáció nem ment, a szüleim szinte burokban neveltek, így a barátkozás is kimaradt (soha senki iránt nem éreztem bizalmat), felnőtt fejjel meg már nem könnyű belekezdeni. Többek között ezt is szégyelltem az életemben, így még jobban elzárkóztam az emberek elől, nehogy ezt megtudják, még ha tudtam is, hogy így még inkább magam alatt vágom a fát. Szóval kicsit félek, hogy egy-egy randin előkerülhet valami olyan téma, ami az életemre vonatkozik, és nem tudom, hogyan reagálhatnék az ilyesmire. Nem tarthatok kiselőadást arról, hogy mi volt az életemben, meg hogy hogyan jutottam el pszichológushoz és pszichiáterhez, meg ez így elsőre sok is lenne. Viszont hazudni se akarok senkinek, hiszen nem vagyok az a társaság középpontja típusú ember, de mondjuk egyedül nem is nagyon tudnék hová elmenni. Szóval mit tegyek, ha mondjuk egy randin rákérdez egy lány, hogy "na és a barátaid?", vagy valami hasonló? Örülnék, ha normális válaszok jönnének, előre is megköszönöm az intelligens hozzászólásokat.

2013. jún. 9. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre érdemlegeset mondani,szarból várat?


Én szintén ilyesmiben utazok.

2013. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dollersz ***** válasza:
Nincs sok barátod sajnos, de szeretnéd hogy legyen, csak Te nem vagy az a társasági fajta, pedig szeretnél barátkozni. :) Például... most úgysem az számít, csak Te O.K. legyél :)
2013. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én értékelem az őszinteséget, sztem sokan mások is.
2013. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet,hogy erős lenne az 1. randin,de mindenképpen légy őszinte.
2013. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az első randi témája.
2013. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3: Oké, mit szólnál ahhoz, hogy elmész egy randira, aztán a másik fél elkezdené sorolni, hogy "öööö, tudod, volt egyfajta betegségem, nincs normális életem stb., de azért járj már velem"? :)
2013. jún. 9. 21:28
 7/15 A kérdező kommentje:
#5: Azért szerintem első randin is előfordulhatnak a másik ember mindennapjaira vonatkozó (kevésbé intim) kérdések. És ezekre nehéz úgy választ adni az én esetemben, hogy ne próbáljam megmagyarázni, mi miért és hogyan történt. Ez viszont sok lenne, főleg így elsőre. Szóval szerintem kész a 22-es csapdája. :S
2013. jún. 9. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyen kérdésekre gondolsz? Mondj példát!
2013. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Figyelj, szerintem van egy pár hozzád hasonló lány, őket biztos nem zavarná. Legyél őszinte velük, az mindig egy jó pont, legalábbis nálam.
2013. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8: Ott a végén. Illetve hát nem is biztos, hogy kérdések kellenek ehhez, félek, hogy kiderül, hogy lényegében véve nincs társas életem, csak elvagyok magamnak, bár ez inkább kényszerből, mint örömből van így.
2013. jún. 9. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!