Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex miatt hazudozni. Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex miatt hazudozni. Sok pasi ilyen?

Figyelt kérdés
Találkozgattam egy sráccal, osztálytársak voltunk régebben és oszt.talin találkoztunk újra, elkezdtünk beszélgetni elhívott randira. A randin elkezdi hogy "Ha tudnád mennyit álmodoztam rólad a suliban, mennyire boldog voltam mikor pár szót válthattam veled és láthattalak. Én nagyon boldog vagyok hogy bármikor láthatlak most már, nagyon jó érzés hogy randizgathatom veled" meg ilyenek. Ehhez képest mindig volt/van nője, millió csajjal kavart már. De minek hazudozni? Tudom hogy bejöttem neki de ennyi. Csak meg akart fektetni engem, de a szex miatt képes ilyen hantákat kitalálni?
2013. jún. 22. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
:)
2013. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van,de nem mindenki...
2013. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:)
2013. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szivem, a pasik mindenre képesek. Megdönteni egy nőt nekik kihívás, és ezt imádják. Harcolnak érte, elédesgetnek, majd ha elérik a céljukat, ciao bello ...
2013. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez nálunk a fajfenntartás ösztöne,nem tehetünk róla belénk van kódolva.Nem lehet az összes lány megdugni,de törekedni kell rá!
2013. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem hónapokig hazudta, hogy szerelmes belém, aztán mikor megtörtént, kidobott... ő volt az első... soha többé!

20L

2013. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer kamuztam egy csajnak. Ki szerettem volna próbálni, hogy milyen egy lányt kinyalni, gondoltam ha azt kamuzom hogy mar tapasztalt vagyok a témában, akkor oda adja magát. De sajna nem sikerült megfűzni. Pedig törekedtem volnna, hogy jóérezze magát. F

sok haverom van, munkatársak, volt osztálytársak, de azok nagyrésze nem kamuzós. Igaz ök nem azok a rámenős vagány srácok.

2013. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezek nem hazugságok, nagy valószínűséggel igazak! Így akart hatni rád.

Persze a fiúk többsége él ezzel az eszközzel, "valamit mondani kell!" De ez hozzátartozik ahhoz, hogy elérje a célját. (de megsúgom, ez rossz taktika!)

2013. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!