Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi küld visszahívót,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi küld visszahívót, akkor visszahívjam? Vagy mennyi ideig várjak? Mert ha nem hívom vissza, akkor meg lehet bunkónak néz. Hazudozni meg nem akarok

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csörgesd vissza, és ha újra külld egy visszahívót, akkor hívd vissza..

Abból baj nem lehet.

2009. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hívod vissza, az mindenképpen bunkóság. De egyébként miért kéne vele bármennyit is várni? Nem értem a logikád.

A pasik nem szeretik a taktikázást, ha erre menne ki a játék.

2009. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
NIncs pénz a telóján.. lehet akar valamit te meg nem hívod vissza.. lehet az is hogy véletlen hívott, de ha felhívod és megkérdezed akkor nem minket kéne fárasztani fa$zsággal ;D
2009. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de ez nem csak egy esetre értettem, hanem állandóan :D

bocsi.

csak már unom állandóan visszahívni.

2009. szept. 28. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a problémád és sztem elég bunkóság visszahívós SMS-t küldeni egy lánynak , hogy ő hívjon vissza.

1szer-2szer még nem de állandóan...

Én is ha akarok vmit és nincs pénz a telómon akkor várok míg találokzunk vagy ha fontos elkérek egy használható telefont.

17/F

2009. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért küldözgeti állandóan mert gondol rád! Nem? vagy van valami mondanivalója is? kérdezd meg hogy miért küldözgeti!
2009. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!