Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti ha idegen helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha idegen helyre mentek és pisilnetek kell akkor mindíg kipárnázzátok wc papírral az ülőkét hogy nehogy elkapjatok valamit vagy ez hely/emberfüggő is?

Figyelt kérdés
Én pl minden nap domestossal fertőtlenítem az egész wc t szóval nálam nincs sztem ilyen gond és pisinél is mindíg leülök nehogy mellémenjen...
2013. jún. 20. 14:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Értem lányok, köszönöm az őszinte válaszokat.
2013. jún. 21. 08:23
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"senki nem guggol fel a wc-re felhajtott ülőkével? pisi-kaki pont a likba pottyan és nem kell combra gyúrni sem" Nem csúszik bele v. mellé a lábad? :-)

A másik az, hogy felspriccel ha a vízbe pottyan valami.

2014. febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én mindig.

ha olyan, ez megítélés, kinézet, szag, hely, kedv més hasonlók kérdése, akkor le is törlöm előtte... hát igazából elég gyakran. Csak itthon ülök rá.

Bármilyen más helyen leterítem WC papírral, valahogy nekem kényelmesebb mint pucsítani. Ez alól persze kivétel pl a vonat WC és társai.. Ott bármit csak ne érjek hozzá.

2014. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!