Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti ha idegen helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha idegen helyre mentek és pisilnetek kell akkor mindíg kipárnázzátok wc papírral az ülőkét hogy nehogy elkapjatok valamit vagy ez hely/emberfüggő is?

Figyelt kérdés
Én pl minden nap domestossal fertőtlenítem az egész wc t szóval nálam nincs sztem ilyen gond és pisinél is mindíg leülök nehogy mellémenjen...
2013. jún. 20. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, hely és emberfüggő.
2013. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én csak otthon ülök rá a wc-re, máshol bepucsítok és úgy :D
2013. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a wc fölött guggolva hugyózok tudod ugy félig állva, tudod nem ülsz rá csak föléterpeszkedsz.. nem tudom ezt most elmagyarázni :D de sokkal egyszerűbb
2013. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Régen idegen helyeken, suliba, városba, vagy kávézó wcjében mindig kipárnáztam, de már megtanultam állva pisilni és nincs rá szükrég. :D
2013. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kipárnázom, minden idegen helyen.
2013. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Barátoknál, rokonoknál simán ráülök, mivel tudom, hogy tisztán tartják.

Más helyeken is ráülök, mivel nincs kedvem vacakolni, de olyankor mindig van nálam nedves törlőkendő.

2013. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak tartom magam pucsítva a WC felett. Mire körberaknám WC-papírral az ülőkét be is pisilnék...
2013. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És cipőben pucsítotok?
2013. jún. 20. 14:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
senki nem guggol fel a wc-re felhajtott ülőkével? pisi-kaki pont a likba pottyan és nem kell combra gyúrni sem
2013. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én csak otthon ülök rá,de akkor is úgy,h előtte letörlöm wc papírral, mert azért mégsem csak én használom. (5en vagyunk)

bárhol máshol körberakom wc papírral, ismerősöknél ráülök a kezemre, tesco wc vagy ilyen nagyobb helyeken ahol sokan megfordulnak pedig nem is ülök rá. kicsit kellemetlen úgy,ezért is csak akkor használom ilyen helyeken,ha nagyon muszáj. 20L

2013. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!