Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1,5 hónapja még egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hónapja még egy másik csajt akart megfektetni most meg azt mondja engem szeret?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 1 éve szakítottunk, megcsalt. Az 1 év alatt volt neki több viszonya, pl 1,5 hónapja még egy másik csajjal találkozgatott, de nem szexeltek. Most visszajött hozzám hogy engem szeret velem akar lenni. Tényleg látom rajta hogy jó neki most velem, ölel, csókol, bújik. De akkor miért akart 1,5 hónapja még egy másik csajjal szexelni?
2013. jún. 16. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen pasival nem foglalkoznék a helyedben ...!

Egyértelmű, hogy milyen ember, meg mik a szándékai ... :/

2013. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ló jó a szamár.
2013. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg de te egy befőtt vagy. Úgy értem hogy felrakott a polcra tartaléknak. A másik lánnyal nem jött össze a dolog most jó leszel te pótléknak. Ha még nem fektetett meg nemsokára megfog ha hagyod. Szerintem kihasznál de te tudod te ismered...
2013. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már volt köztünk szex többször is. De ettől függetlenül keres engem, mert már 1 hete hogy lefeküdtünk először, és minden nap együtt vagyunk, keres engem, jól megvagyunk. Dúl a szerelem stb. Csak fura ez az egész.
2013. jún. 16. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ésssssss igazam volt, ilyenkor imádom magam :D, pár hét vagy hónap múlva majd te is rájössz.
2013. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha furának érzed, annak mindig megvan az oka, ez egy intő jel, hogy valami valóban nem stimmel. Ilyenkor én hallgatni szoktam inkább az eszemre, és hagyom a dolgot.

És itt most nem is az a lényeg, hogy 1,5 hónapja mással akart lefeküdni, az nem jelenti azt, hogy az a csaj iránt érzett valamit (sőt, valószínű nem érzett semmit), a srácoknak elég sok csaj van akivel lefeküdnének.

A gáz itt az, hogy megcsalt!!! HAHÓ!! Attól, hogy már egy éve volt, és talán elhalványult ennek az emléke benned, attól még ha ennyire se tisztelt téged, akkor mégis mit akarsz tőle?

Kapd elő az önbecsülésedet, és keress magadnak egy normális pasit, akitől legalább a tiszteletet megkapod.

Ölelget, bújik.. hmm, rendkívül megható, de ezeknek nem kell bedőlni.

21L

2013. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!