Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedett úgy mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett úgy mintha akarna valamit, mikor nem is?

Figyelt kérdés

Egy csoporttársam flörtölgetett velem, átjött vacsorázni!!!,mindig kedves volt,rengeteget írt,keresett, mindig bókolt nekem stb. Én viszonoztam az érdeklődését(legalábbis szerintem), majd egyik napról a másikra abbahagyta, a következő vacsorát alibi indokokkal 5x lemondta,ha keresem se nagyon válaszol...Ez már hónapok óta húzódik,nem úgy néz ki, hogy kialakul valami.

Mit gondol én hobbiból hívogatok meg embereket enni és egyebek?

20/L



2013. jún. 4. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet talált valaki mást. nem tudom hány éves, lehet látta hogy komolyak a szándékaid, közben jött egy liba akit akár mikor lefektethet aztán úgy gondolta ráér még
2013. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem voltak komolyak a szándékai,csak hülyített,esetleg időközben be is csajozott.
2013. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is. Én azt gondoltam hogy na végre egy normális pasi érdeklődik utánam, erre szép lassan jöttek a kifogások, a hanyagolás stb. Kiderült hogy lett neki másik csaja....De a görény még azt sem volt képes megmondani hogy "Figyelj kisszívem van más, bocsi". és ráadásul konkrétan mellettem is találkozgatott más csajokkal. Gondolom a másik érdekesebb volt, könnyebben le tudta fektetni és én uncsi lettem.


Azóta is együtt van azzal a másikkal, hozzáteszem vele rögtön volt neki szex. Hát ez van...


Lány

2013. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!