Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki akarna Angelina Jolieval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarna Angelina Jolieval járni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
hepatitis c-je van hát ...
2013. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
asszem van most baratja vagy ferje, a lovagiassagom nem engedi, hogy tonkretegyem a kapcsolatat
2013. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég szép,és szeretem az ilyen csókos szájú lányokat.DE aszem van valakije,meg egyébként is biszex(legalábbis ha jól tudom).És nálam a biszexség kizáró ok.

Meg aztán nem hinném,hogy valaha is kellenék neki.Noha én egy igazi egyéniség vagyok,okos,vicces,kedves,megbízható,hűséges és fantasztikus az ágyban(az eddigi barátnőim ebben egyet értettek).De nem hinném,hogy neki tetszenék.A legtöbb nőnek nem tetszem.Legalábbis azok közül,akiktől kérdeztem.

2013. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bratt Pitt a férje!!
2013. márc. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!