Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác megkérdezte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác megkérdezte, hogy átmennék-e hozzá (még a szüleivel lakik), hogy a kertjükbe kiüljünk és ott legyünk el, akkor le is akarna feküdni velem?

Figyelt kérdés

4. randiról lenne szó, vajon ő már le akarna feküdni velem? Vagy nem azért hívott át?

20 évesek vagyunk.


2013. máj. 11. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
nyilván nem akar a kertben megdöngetni..
2013. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sőt már gyereket is akar tőled
2013. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem rá tudnád már venni.
2013. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én nem akarok lefeküdni vele!!
2013. máj. 11. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak romantikus, meg kedves akart lenni, nem kell rögtön arra gondolni.

Ha mégis azt akarná, nem kötelező megtenni...

2013. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem fekszel. Bonyolult, ugye?
2013. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha csak kiültök, akkor ne izgulj már

amúgy nem azt jelenti, hogy ott akar szexet

ezt különben is Neked kellene tudnod, innen én azt képzelek amit akarok, így ez nem mérvadó mit mondok N

2013. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezt neki is mondd meg, ha arra kerülne a sor.:)
2013. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 4. randin 20 évesen már simán találkozhattok olyan helyszínen ami nem "semleges". Ha külön kiemelte hogy csak a kertbe kiültök akkor szerintem megérezte hogy bizonytalan vagy, és nem, vagy csak finoman fog próbálkozni. De ezért vagy nő nem? Használd a praktikákat, érd el hogy a kertben maradjatok és akkor tuti nem lesz semmi és még neked sem kell harsányan tiltakoznod ellene. Egyébként meg nem értem hogy az ilyen dolgot miért nem lehet megbeszélni vele. Ha komolyan gondolja, akkor nem hal bele még egy kis várakozásba.
2013. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!