Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy srác netröl ismertem...

199303 kérdése:

Van egy srác netröl ismertem meg a jövöhéten találkozunk de ö már leis akar velem feküdni. Ez mire utalhat h csak araklek neki?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez normális h megtegyem az a baj h netröl teljesen beleszeretem minden percbe csak rágondolok. Defélekattolh csak arra kelek neki.:( Szerintetek van rá esély h nem csak arra kellekneki? 17/L.

Csak léci értelmes válaszokat irjatok normálisan kifejtve. vagy ha röviden is válaszoltok csak értelmesen


2010. ápr. 17. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Aranyom, szerintem ne találkozz vele. Biztos, hogy csak be akar vinni a szalmába, aztán otthagyna utána. Bezzeg a mi időnkben még tudtak udvarolni. Láttad volna az uram. 76/L


Babi néni

2010. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
értem és nem akarhat szerinted semi komolyt?
2010. ápr. 17. 15:28
 3/17 anonim válasza:
szia,szerintem nem kénne vele találkoznod az se biztos,hogy ő az akinek mondja magát nagyon sok "perverz öreg" van igy fent neten és fiatal lányokat szédit be de ha tényleg ő az akinek mondja magát akkor se szabad le feküdni vele mert csak arra hajt ha már az első talin a sexet feszitgeti... felejtsd el találsz te jobbat föleg olyat akit nem neten szedsz össze 19/L
2010. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. Ne találkozz vele. Csak az ágyba kar vinni, inkább keress mást. Vannak sokkal normálisabb pasik is, az ilyeneket meg kerüld el messziről. Ismerkedj, és nem feltétlen rossz valaki, mert a netről ismered, csak most nem volt szerencséd.


üdv

2010. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hát sajnálom, de fix hogy csak arra kellesz neki.

a másik meg, neten soha ne szeress bele senkibe, nem is létezik az az ember (persze képletesen) akibe beleszerettél. mivel neten egy kicsit mindenki más. plusz nem hallod a hangját, nem látod a mozdulatait, a reakcióit, ezeket mind hozzáképzeled, méghozzá olyannak ami Neked tökéletes lenne, ezért egy idealizált képet látsz az msn s karakterek mögött. csak a szövege eredeti, máramennyire eredetinek mondható..., onnan olvassa ki a dumáit ahonnan nem szégyenli.

ha jót akarsz magadnak, felejtsd el ezt a srácot, és ha ismerkedsz is neten, figyelj magadra hogy ne kezdj el érzelmeket táplálni senki iránt így, semmi jó nem sülhet ki belőle!

remélem segitettem

20/f


mégvmi: netes ismeretségen alapuló találkákkal semmi bajom, nekem is volt már, a lényeg hogy semmi komolyra nem szabad számitani és gondolni, csak lazán, kb mintha soha nem is beszéltetek volna, csak véletlenül futnál össze valakivel utcán. az egyedüli különbség hogy esetleg már van egy-két fix téma amit tudsz hogy tudtok róla beszélni, de még ez se biztos hogy élőben menni fog. a netes előismeretség véleményem szerint csak a megszólítást teszi egyszerűbbé, ennyi, és NEM SZABAD többre számitani! különben könnyen arcraborulás lesz belőle...

2010. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszöznöm szépen a válaszokat.
2010. ápr. 17. 15:44
 7/17 anonim ***** válasza:

És ha megerőszakol?????

Ne menj el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20/L

2010. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te, ezt most komolyan kérdezed? Mi mást akarna? Megkérni a kezed? Ugyanmár! Tudom, hogy beleestél (nem szerelem, ne keverd össze!), de rázd meg a fejed és gondolkodj reálisan, ő nem nő, FÉRFI! Nem is látott, max. képen vagy kamerán keresztül és az össz dolog, amit rólad tud, hogy jól nézel ki - egy biztos: le akar fektetni. Kapcsolat? ilyen alapokkal? Hááát,... annyi az esélyed, mint nyerni a lottón. Nem kizárt, de tényleg erre vágysz?
2010. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Kétszer ismerkedtem neten.Az elsőnél nagyon durván megszivhattam volna,ha elmentem volna...a szerencsém az volt,hogy pont megbetegedtem.A másodiknál pár nap után találkoztam egy fiúval,Én is úgy éreztem,hogy belészerettem,de mikor találkoztunk,már másképp gondoltam.

Szerintem se menj el...Megbízhatóbbakat keress,ne pedig internetes kapcsolatokat...

2010. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
jajj hát semmi baj...a fiúk nem olyanok!!nyugodtan menj el a randira,de ha lehet ne mond meg senkinek hova mész és telefont se vigyél!egy jó tanács.
2010. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!