Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jövőhéten találkozok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéten találkozok egy csajjal akivel msnen beszélek, és nagyon jól kijövünk egymással. Még sose láttuk egymást csak képről. Ha találkozunk mit csináljak, meg ilyenek, és honnan tudjam, hogy a végén lehet-e csók vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megismered és tetszik,akkor se legyen az első randin csók, hisz ez még egyben az első találkozó is lenne...
2011. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés. : D
2011. ápr. 15. 13:37
 3/6 A kérdező kommentje:
azon filózok h az nagyon rossz , ha csend van, és már nem tudok témát felhozni.. :S akkor mit tegyek?
2011. ápr. 15. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában a csaj beszédesebb, szval bízd rá, ha tényleg beáll az a csönd...nem tom biztos akad vmi, amiről beszélhettek :))
2011. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okés köszi :D
2011. ápr. 15. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ma találkozok egy csajjal, akivel tegnap beszéltem kb 6 órát. Annyi a közös, hogy egy suliba jártunk, de nem beszéltünk meg ilyesmi.

Én 20F, Ő 23L.

2011. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!