Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin csók, úgyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók, úgyhogy először találkozunk személyesen?

Figyelt kérdés

Először találkozunk személyesen, nagyon korai lenne megcsókolni ??

Ha már találkoztunk volna nem kérdezném, de ez igy most más...


15/F


2011. jún. 3. 18:19
 1/7 anonim válasza:

Szerintem még korai lenne, de ezt ahogy te érzed. Ha a helyedben lennék én még nem csókolnám meg de ezt te érzed, ha eljön a megfelelő idő úgyis tudni fogod hogy meg KELL csókolnod. :)

Viszont ha előtte nagyon *sokat* beszélgettetek meg ilyenek, nincs kizárva az első találkozásnál a csók :)

Sok sikert! ;)

2011. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :') Gondolom akkor nem lesz gond vele :')

Amúgy slussz poén: eddig 1x csókolóztam, az is nyelves volt, az meg pláne korai lenne ebben a helyzetben :)

2011. jún. 3. 18:27
 3/7 anonim válasza:

Ez csak tőletek függ.

Na sok sikert! :P ;)

16/L

2011. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nemrég randiztam kb 1 hónapja, és első személyes találka volt, jó 3-4 órát elvoltunk, majd végére mintha nem hagyta volna nyugodni h én nem csináltam :D egyszer csak előkerült a téma, és elkezdi, hogy megmutathatja e, hát nemkérdés hogy meg :P és voala :) de ez csak személyes "élmény " nem mondom h veled is így lesz :)
2011. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső csókom tnap előtt volt.;) legelső talin.:) de ugyvolt h abból csak szájra puszi lessz de nyelves lett *_* anyira jóvoolt.:P
2011. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hmmm szerintem nem ez fogja eldonteni a tovabbiakat....ah erzed.....nekem nagyon regen mikor ennyi idos voltam mint te,volt egy ilyen storym es jol sult el a vege:P....
2011. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
látni fogod, hogy van-e olyan alkalom, hogy megtedd. Ha a lányt is tényleg érdekled, akkor azt a tudtodra fogja adni, és ilyenkor már általában nem tolnak el maguktól, csak azért mert meg akarod őket csókolni. Persze azért előtte próbálkozz a derekánál fogni, simogatni, a kezét megfogni, mert ha ezeket engedi, akkor a csókkal sem lesz gond. Ha már ezeket sem, akkor ne csókold meg, mert csak leégeted magad, és az elég ciki, főleg magadnak, hogy milyen béna voltál. Nem tudom, hogy hol találkoztok, mit fogtok csinálni, de helyzettől függően fog ez jönni, hisz mindketten emberből vagytok, megérzitek, hogy nagyjából mit szeretne a másik.
2011. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!