Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy srác netröl ismertem...

199303 kérdése:

Van egy srác netröl ismertem meg a jövöhéten találkozunk de ö már leis akar velem feküdni. Ez mire utalhat h csak araklek neki?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez normális h megtegyem az a baj h netröl teljesen beleszeretem minden percbe csak rágondolok. Defélekattolh csak arra kelek neki.:( Szerintetek van rá esély h nem csak arra kellekneki? 17/L.

Csak léci értelmes válaszokat irjatok normálisan kifejtve. vagy ha röviden is válaszoltok csak értelmesen


2010. ápr. 17. 15:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
miért ne vigyek telefont? ezt nem értem
2010. ápr. 18. 00:49
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerinted képes lenne megeröszakolni?:O hát ez durván hangzik:S
2010. ápr. 18. 00:50
 13/17 anonim válasza:
azért ne vigyél telefont mert akkor nem tud senki sem zavarni a randin!
2010. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
szia szerintem se menj el ha komolyabban akar toled valamit akkor meg var nyugodtan mond meg neki hogy elobb ismerkedjetek meg jobban es ha ugy jonnek a dolgok hogy mar egyut vagytok es mind a ketten akarjatok akkor semmi akadaja de az a lenyeg hogy elobb ismerd meg jobban!
2010. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
szerintem netes ismerkedés helyett tanulj meg helyesen írni, hidd el rögtön megduplázza az iq-dat
2010. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem akarlak oltogatni vagy ilyesmi, de inkább nyelvtantanárhoz menj. De sürgősen. Az első két mondatodban van kb. 7 helyesírási hiba, amiből 3 nagyon súlyos: "netröl", "arakelek"....
2011. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 alfonz64 ***** válasza:

Én is lefekszek a nővel az első randin hogy kiderüljön milyen az ágyban. Miért nem értik meg a nők hogy a férfinak fontos a szex, mindegy hogy nézel ki ha már kanos. A sex megvonást se értem kiküldeni egy kanos pasit a nők közé???


Fontos hogy biztonságos helyen találkozz vele (ahol sok ember, és ne hagyd ott az embereket semmi indokkal) ne szállj be a kocsijába csak taxi vagy busz mert végső esetben a sofőr is tud segíteni. Ha már megismerted 3-4 óra beszélgetés személyesen akkor haza viheted és nálad történjen meg a dolog(vagy szálloda, wc stb) szóval ahol tudsz segítséget hívni. Ha már megismerted hol lakik, szülei stb. akkor lehet már benne bízni.


Ja és ne írogass ide ha nem tudod felmérni milyen veszélyt rejt a világ előbb a 3.-kat járd ki, értelmi szinted ott van :)

2011. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!