Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem? Nehezen tuok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem? Nehezen tuok kapcsolatot teremteni

Figyelt kérdés
Az egyik lány (osztársam) nagyon tetszik de nemtuom h hogyan kezdjek beszélgetni Vele mivel h szünetekben ált a bar.nőivel van. Meg ha a közelben van akk izgulok eléggé és nem jut szinte eszembe semmi téma meg kiszárad a szám meg minden :-S meg h mit mondjak neki h ne hangozzak nyomulósnak de érezzen azért valamit?
2009. okt. 7. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy tesó min­den áron tisz­te­let­ben tartja a Platina-szabályt: Soha, soha-soha-soha nem lő házi­nyúlra. Gya­kor­lati okok­ból egy tesó soha nem keve­re­dik roman­ti­kus viszonyba munkatársával.


KIVÉTELEK


* A mun­ka­társ nyol­cas, vagy jobb

* A mun­ka­tár­sad felet­tese vagy

* A mun­ka­társ kicsit riban­co­san öltözik

* A mun­ká­ból való kirú­gás nem is lenne olyan rossz

* A céget nem régen perel­ték be sze­xu­á­lis zak­la­tá­sért — valószínűtlen, hogy ez újra előfordul

* Valaki fogad veled, hogy nem sikerül

* Nem sokára másik eme­letre költözöl

* Te és a mun­ka­tár­sad bent­ra­gad­tok egy liftben

* Meg­nyom­tad a vész­le­ál­lí­tás gom­bot és “bent­ra­gad­tok” a lift­ben a munkatársaddal

* A mun­ka­tár­sad kirú­gás előtt áll, vagy fog, miután sza­bo­tál­tad a munkáját

* Már azelőtt össze­jöt­tél a mun­ka­társ­sal, mielőtt mun­ka­tár­sak lettetek

* A mun­ka­társ hajt rád

* Roman­ti­kus érte­lem­ben véve gödör­ben vagy

* A mun­ka­társ épp válik

* A mun­ka­társ egész csi­no­san fest mostanában

* A mun­ka­társ nem sértődik meg, mikor “vélet­le­nül” pro­vo­ka­tív képe­ket e-mailezel neki magadról


Ha az osztálytársad beleillik valamelyikbe ezek közül, akkor hajts rá.

2009. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jaaaj bocs, de nem igazán azt szeretném tudni h h NE csináljam, hanem azt, h mi a kérdésemre a válasz, valami tanács h mit és h csináljak, mert tényleg nagyon fontos lenne. :'( előre is köszönöm.
2009. okt. 11. 20:39
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már msn-en is beszélgettek az valami!

Írj rá nyugodtan valamilyen ürüggyel aztán kezdjetek el beszélgetni és ha pozitív visszajelzést kapsz, nyugodtan nyomulj tovább. Amugy meg bármiről beszélgethettek! A lány is örülne neki, én is örülök ha fiúval beszélgetek :D Am hány éves vagy?

2009. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot! 16/F szoktunk néha MSN-en beszélgetni, ha bár nem valami sokat sztem, mivel ha Vele bezsélgetek akkor nem jut eszembe szinte semmi téma amiről beszélhetnénk. Meg élőben sem, eléggé izgulok akkor. :S meg van 1 másik fiú az osztályunkból aki szokott vele beszélgetni... Ha meglátom h vele beszélget akkor általában nagyon szarul érzem magam és még annyi önbizalmam sincs mint amennyi kevés eddig talán volt :S
2009. okt. 12. 16:32
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
ne légy ilyen negatív! legalább annyi esélyed van a csajnál, mind bármelyik srácnak! ha nehezen találsz ki témákat (én is néha megkukulok azelőtt, aki tetszik), otthon találji ki témákat, amik kötődnek egymáshoz, kicsit "készülj" fel a beszélgetésre, ha már megszoktad a beszélgetést, úgyis magától fognak jönni a témák! és ne add fel:) 17/L
2009. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csakhogy az másik srác mindig szokott vele beszélgetni, meg egyszer átkarolta meg ilyenek. :'( ma is beszélgettek...tudom h nem kellene annyira negatívnak lennem de ez tényleg eléggé szar érzés :S
2009. okt. 12. 17:30
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan srácok, akik minden csajt ölelgetnek, meg taperolnak (én osztályomban is van ilyen srác). én speciel rühellem az ilyet:S szóval legyél te is a közelébe, és beszélj vele bármiről. ki kell bújnod a csigaházadból, és ez az egyetlen, amit mi nem tehetünk meg helyetted. ha tényleg akarod a lányt, akkor tegyél is valamit érte, ne csak siránkozz, mert ez nem jön be a csajoknak:) 17/L
2009. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg olyasmi ez a fiú, h sok lányt ölelget, de azt vettem észre h Vele nem teljesen ugyanolyan, hanem olyan másabb. Én is borzasztóan utálom az ilyet, van egy másik ilyen is az osztályban, mindig a társaság középpontjában akar lenni és egy kicsit nem tudna leállni... köszi a tanácsot, tényleg szeretnék csinálni valamit, de még mindig félek megtenni.
2009. okt. 12. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!