Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem? Nehezen tuok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem? Nehezen tuok kapcsolatot teremteni

Figyelt kérdés
Az egyik lány (osztársam) nagyon tetszik de nemtuom h hogyan kezdjek beszélgetni Vele mivel h szünetekben ált a bar.nőivel van. Meg ha a közelben van akk izgulok eléggé és nem jut szinte eszembe semmi téma meg kiszárad a szám meg minden :-S meg h mit mondjak neki h ne hangozzak nyomulósnak de érezzen azért valamit?
2009. okt. 7. 20:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja meg nem igazán merek odamenni hozzá meg Msnen is nehezen merek ráírni
2009. okt. 7. 20:26
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
minden az önbizalomon áll csak kérdezz egy jóbarátot ú maj ód lelkket önt beléd!!!mivel én nm ismerlek hát..
2009. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
házinyúlra nem lövünk. EZT JÓ HA TUDOD!
2009. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Tudom mit mondasz régebben én is ilyen voltam, de ahogy érettebb lettem elmúlt a félelem.

Nem kell félni nem fog megverni (remélem:D) az a lényeg ne lássa rajtad hogy félsz... legyél magabiztos és ne hadarj asszem ennyi elég is

nekem elég volt:D


16/f

2009. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Ha néznéd az Így jártam anyátokkal-t nem írogatnál ilyeneket. De a gyengébbek kedvéért. Barney törvény:

arany szabály: Szeresd felebarátodat!

platina szabály: Soha, soha, soha, soha ne szeresd felebarátodat!

3. évad 11. rész. Nézd meg!!!!!

2009. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
meg citrom törvény... meg még több tíz törvény :D lehet több száz is.. egyszer neki álltam megtanulni de csak a fontosabbak maradtak meg, abból a részből ami után barney lefekszik robinnal :D
2009. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom h osztályárssal állítólag nem jó kezdeni. De én őt akkoris szeretem és nagyon rosszul esik mikor más fiúval beszélget(tök rossz kedvem lesz meg minden :S), viszont ha beszélhetek vele azután sokkal jobb kedvem lesz. Olyan izé odamenni hozzá h szia mizu?, nem?
2009. okt. 7. 21:17
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
osztálytársad, egy osztálytárssal bármilyen hülyeségről lehet beszélni. miből írtok, miből mit vettetek, volt-e házi, utálod XY tanárt/tantárgyat. ilyen egyszerű laza dolgokról beszélgess vele kezdetben, aztán ha már hozzászoktál a vele való beszélgetéshez, beleszőhetsz bókokat, hogy tetszik a frizurája, csinos a felsője stb. érd el, h szeressen veled beszélni, legyél mindig kéznél neki, hogy komolyabb dolgokat is megosszon veled, akkor pedig hallgasd figyelmesen, legyél megértő és egy megfelelő pillanatban hívd el sétálni. 17/L
2009. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De az a baj h kicsit zárkózótt v mi mert ha nincs ott a bnője akk lehet vele beszélgetni viszont ha ottvan akkor nem igazán.
2009. okt. 8. 07:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs tom ez nem ide tartozik.


És spoiler is de Barney végül is Robinnal jár aki elégé házinyúl.

2009. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!