Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy olyan pasit akinek van barátnöje, de látszik rajtuk hogy nem boldogok!?

Figyelt kérdés

és régebben tetszettem is a pasinak, azt viszont nem tudom hogy még mindig bejövök e neki.2 éve járnak kb...de már párszor szakitottak.nagyon nehéz kontaktba kerülni vele mert a nöje ugy védi mint valami ereklyét kb senki nem szolhat hozzá.

De látszik a pasin hogy nem boldog.

Most mit csináljak?:D


2009. okt. 7. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem a te dolgod eldönteni hogy ő boldog e vagy sem....

Majd ha ő úgy érzi hogy boldogtalan akkor lépni fog magától is. Na akkor akard megszerezni amikor már egyedül lessz..

2009. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
ne várd, hogy tippet adjunk hogy hogyan szedd el más barátját. várd meg mig szakítanak, utána mozdulj rá!
2009. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Elég gerinctelen dolog elszedni más barátját,gondolom,fordított esetben Neked sem esne jól,ha valaki elszedné Tőled a barátodat,mondván,hogy ti úgysem vagytok boldogok.Szóval,hagyd őket békén,majd,ha akarnak,szakítanak.Nem a Te dolgod eldönteni,milyen a kapcsolatuk.Ez kizárólag a kettejük ügye.Majd,ha szabad lesz,akkor próbálkozhatsz,de addig ne agyalj ilyeneken,inkább keress magadnak szabad madárkát!
2009. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja..igaz.. majd akkor keresek szabad madárkát xD:D
2009. okt. 7. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tisztességtelen vagy se, az mindenkinek a saját lelki világától függ. Én 2 hónapja megismertem egy srácot, akinek 1,5 éves kapcsolata volt, de mihelyt velem megismerkedett, szakított a csajjal miattam, mivel már régesrég nem szerette és unta a csajt. 2 hónapot együttvoltunk közvetlenül a szakítás után, mindennapos téma volt az exe, idővel elkezdtünk miatta veszekedni is, majd 2 hónap múlva szakított, hogy a volt bnőjét szereti és nem tudta elfelejteni. Most azzal a csajjal jár kézenfogva a városban és mindenhol felbukkanik vele, ahol tudja, hogy én is ottvagyok, direkt engem idegesíteni és szerintem élvezi, ahogy szenvedek. Szerinted így megérte összejönni vele, szétszakítani őket? Többet én foglalt pasira soha... szerintem te is inkább hagyd!
2009. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze,ha kiszeret belőle,és amúgy is otthagyná,akkor tényleg ízlés kérdése,kinek mi a tisztességtelen...Olyankor lehet választani,mi legyen,de azért gondolom,senki nem lenne annak a csajnak sem a helyében,akit elhagynak másért!Senkinek nem esne jól,ha benyögnék,hogy van nála jobb,kalap,kabát!Ilyenkor kicsit a másik csaj helyébe is bele kell képzelni magunkat!Az Élet ugyanis általában vissza adja,amit másokkal teszünk,méghozzá kamatostul!
2009. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

velemis ezvan én se tok mit csinálni talán néha beszélgettek a neten akkor közelebb kerültök és ha szimpinek tart akkor biztos lessz valami

mi szoktunk beszélgetni elég jol elvagyunk meg hát nekem mondta is ha majd szakít a barátnőjével akkor majd összejöhetünk ugyhogy szentem várd ki a végét de addig is szerezz még pasikat ;) sok szerencsét

2009. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!