Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjek fel 1 istenőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel 1 istenőt?

Figyelt kérdés
van 1 csaj aki nekem kb szó szerint istenő tökéletes csaj!!! legalábbis nekem. A csaj kajak model szal tényleg nehéz dolgom lesz ilyen kérdést soha nem tennék fel mert nincs bajom a csajozásal simán betudok csajozni de ettől a taltól félek mert nagyon tulságosan is akarom hogy 1 komoly kapcs legyen nem tom mijen izlése van én átlagos vagyok 1 enlőre ugyanis komolyan ki fogom magam gyurni de az idő és nekem ő kel igazat megvallva nem ismerem még túlságosan személyesen ez ilyen első látásra azt nem mondom hogy szerelem mert az nem jön olyan könnyen de az tuti hogy meg örülök a külsejéért szerintetek hagyjam inkább és kiméljem magam a visszautasítástól ami jelen pilanatba igen szarul esne vagy mi legyen? van esélye 1 normál embernek 1 istennőhöz vagy felejtős? létszi hülyeségektől kíméljetek!
2013. jún. 3. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a helyesírásodért fog szeretni az biztos .
2013. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rágörcsöltél, akkor tuti bukó. Bocsesz, de ez van :)

Amúgy meg tök mindegy mennyire istennő ő vagy mennyire nem vagy te Adonisz. A külső kb. az első 2 alkalommal játszik szerepet, utána úgyis a személyiség számít. Kivéve persze ha csak huncutkodni akartok :P

2013. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Istenő? Az valaki, aki istenni szokott? Hogy kell istenni?
2013. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

istennő*

egy*

csajozással*

találkozástól*

be tudok csajozni*

túlságosan*

kapcsolat*

milyen*

ízlése*

egyelőre*

gyúrni*

kell*

, hogy*

megőrülök*

pillanatban*


Srácok ez nekem sok.

2013. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mutass be áldozatot egy oltáron.

Meg egyél meg egy helyesírási szótárt.

2013. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
És a vesszőt sem ismered, utálom, ha valaki nem központozik, rohadt idegesítő.
2013. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint egy nem istennőt!
2013. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mennyi tanár van .... épp hogy leírtam futnom kellet a buszhoz! és igen nem javítottam ki de mi lenne ha nem a helyesírás all hanem a kérdéssel foglalkoznátok?! hvwhvnkhvofv?
2013. jún. 3. 14:00
 9/12 anonim válasza:
Úgy ahogy mást szoktál. Nekem egy csaj ennyire bejönne, azonnal lépnék. Addig vársz amíg mással lesz komoly kapcsolata helyetted, annál szarabb nincs.
2013. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, igazad van. Szerintem is hvwhvnkhvofv.
2013. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!