Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, bejelölne egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejelölne egy lány titeket, akivel egy suliba jártatok? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác és mivel már nem járunk egy suliba, mert ő most ballagott arra gondoltam bejelölöm facebookon és lesz ami lesz...De érdekelne a véleményetek, ti erre hogy reagálnátok, ha még soha nem is beszéltetek egymással?
2013. máj. 31. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lazán összeismerkednék vele.
2013. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem különösebben foglalkoznék vele. Visszajelölném. De ha már írna üzenetet is, akkor szívesen megismerkednék vele
2013. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én visszajelölném...ha ez volt a kérdés
2013. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha érdekelne titeket rá is írnátok?
2013. máj. 31. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet rá írnák,lehet nem,de nem tulajdonítanák neki nagy jelentőséget.Csak akkor,ha flörtöltünk,akkor biztos ráírnák :)
2013. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!