Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A négyes randi (2 lány,2 fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A négyes randi (2 lány,2 fiú) jó ötlet szerintetek? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval egyik barátnőmmel tervezzük, hogy elmegyünk 2 sráccal valahova kajálni, vagy kávézni csütörtökön, azaz Valentin-napon. Jóban vagyunk velük, már többször is találkoztunk, de ez lenne az első, hogy így négyesben mennénk. Félreértések elkerülése végett neki az egyik, nekem a másik srác tetszik.(Reméljük, ez fordítva is így van.:) Szerintem nem lenne belőle probléma, mivel a fiúk is legjobb haverok, de a barátnőm kételkedik. Szerintetek hogy fog elsülni? És a fiúk egyáltalán hogy viszonyulnának hozzá? Na és ahhoz, hogy mi hívjuk el őket?
2013. febr. 10. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval dupla randi. Annyi, hogy ne legyen 'ő az enyém' érzés. Magyarul mindenki legyen el, beszélgessen a másik féllel is.


Az elhívásról - ha úgy érzitek, hogy belefér, nem gond. Függ hogy mióta ismeritek egymást, milyen kapcsolat van közöttetek, van/volt-e valami kerülgetés egymás között eddig, ez hol és hogy áll, stb.


De mivel már többször is találkoztatok - ami nem tudom mit takar, külön randik? - nincs túl nagy gond az elhívással.

2013. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gangbang? jól hangzik!
2013. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
telejsen normális dolog a dupla randi, nincs benne semmi gáz, vagy különös.
2013. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 2 sráccal volt már rendes randi külön-külön? Tudják hogy kinek ki tetszik? Mert ha mondjuk már együtt lennétek akkor semmi gáz nincs egy ilyen négyes randiban, de amúgy lehetnek bukkanók. Persze aztán lehet hogy tök jól sül el a dolog, nem lehet előre tudni, de én azért örülnék ha kettesben lehetnék azzal aki tetszik, pláne mig nincs kapcsolat
2013. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cserebere is mehetne,nekem tetszene :)
2013. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!