Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok srácok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok srácok, ha egy lány odamenne így hozzátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok srácok, ha egy lány, akit már pár alkalommal láttatok tömegközlekedési eszközön és egymásra is mosolyogtatok többször, az egyik alkalommal odamenne hozzátok és azt mondaná, hogy szívesen megismerne titeket és mondjuk a kezetekbe nyomna egy papírt rajta a nevével és a számával?

Túl nyomulósnak tartanátok? Nagyon tetszik ez a srác, de elég bátortalannak látom ahhoz, hogy ő kezdemnyezzen. Ezért arra gondoltam, hogy én lépek valamit. Vagy csak simán szólítsam meg és majd ha úgy alakul odaadom neki? Az a baj, hogy nem sok időt utazunk együtt, nem nagyon van idő dumálni. Mit csináljak? Segítsetek....Nekem kell ez a pasi. :)


2013. ápr. 9. 21:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki:) Iszonyatosan jól esne
2013. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs sok időtök beszélgetni,simán a cetli a neveddel és a számoddal is elég szerintem. Aztán ha akar,majd jelentkezik.Szerintem lépd meg a dolgot.
2013. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
nekem nem lenne baj:D utána eldönteném h bejön vagy nem és úgy cselekednék
2013. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos.
2013. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem fogja azt gondolni rólam, hogy nagyon rámenős vagyok? Vagy hogy mindenkinek osztogatom a nevem meg a számom, ha egyszer csak úgy előkapom? Soha nem csináltam még ilyet, de látom, hogy kölcsönös a szimpátia és félek, hogy nem fogom többet látni és nagyon tetszik. :)
2013. ápr. 9. 21:28
 6/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem kamu a kérdésed.
2013. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Mondd azt légyszi hogy 7E vel szoktál reggel utazni! :D
2013. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
én wtf fejjel néznék őszintén szólva
2013. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés. Nagyon bejön a srác, és ő úgyse fog kezdeményezni. Olyan kedvesen mosolygott rám...Nem akarom elszalasztani, félek, hogy többet nem láthatom. Nem tudom, hogy mit csináljak. Nem szoktam vadidegeneket leszólítgatni, főleg nem a számomat osztogatni nekik. De úgy vagyok vele, hogy valamit csinálni kellene, most ez jutott eszembe.


Sajnos nem a 7E-vel utazom. :)

2013. ápr. 9. 21:35
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszene
2013. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!