Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok srácok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok srácok, ha egy lány odamenne így hozzátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok srácok, ha egy lány, akit már pár alkalommal láttatok tömegközlekedési eszközön és egymásra is mosolyogtatok többször, az egyik alkalommal odamenne hozzátok és azt mondaná, hogy szívesen megismerne titeket és mondjuk a kezetekbe nyomna egy papírt rajta a nevével és a számával?

Túl nyomulósnak tartanátok? Nagyon tetszik ez a srác, de elég bátortalannak látom ahhoz, hogy ő kezdemnyezzen. Ezért arra gondoltam, hogy én lépek valamit. Vagy csak simán szólítsam meg és majd ha úgy alakul odaadom neki? Az a baj, hogy nem sok időt utazunk együtt, nem nagyon van idő dumálni. Mit csináljak? Segítsetek....Nekem kell ez a pasi. :)


2013. ápr. 9. 21:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Irígykedem a srácra! Nekem bejönne a dolog.

F.

2013. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha elég bátor vagy, tedd meg.:) Ha tetszel neki, akkor biztos nem fog emiatt másképp gondolkodni rólad... Hajrá! :)
2013. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Szerintem, ha nagyon tetszenél neki, akkor odamenne hozzád. Ezzel csak azt fogod elérni, hogy udvariasan mosolyogva elfogadja a cetlidet, mert bunkóság lenne visszautasítani. Ha nincs elég bátorsága odamenni és azt mondani, hogy szia, hogy vagy, látom sokszor utazol ezzel a busszal, add meg a számod v itt az enyém, akkor nem is érdekled igazán, lehet, hogy csak udvariasságból mosolyog vissza. Várj még ezzel szerintem, ne szerezz magadnak rossz napokat, hogy csak várod...várod...várod....aztán nem hív. A lényeg, ha tetszel neki, akkor odamegy hozzád, kinek kell egy nyuszi? Szedje össze magát ő! és menjen oda hozzád ő!
2013. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Eddig csak háromszor találkoztunk...Nem hinném, hogy csak udvariasságbol mosolygott, mivel ő kezdeményezte ezt és már sokszor egymásra mosolyogtunk. Az utolso alkalommal netudtunvobeszélni. Másrészt látszott, hogyzavarban van....Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem, hogy nem a cetlis megoldást választom, hanem megszolitom. Ha meg se próbálom az eleve kudarc. Már csak attól félek, hogy mindent szépen eltervezek és nem is fogom többé látni vagy hiába látom majd de nem lesz lehetőségem megszólítani, mint a múltkor....
2013. ápr. 14. 19:32
 25/33 anonim ***** válasza:
Mivel én félénk vagyok, ezért nekem ez egy igen régi vágyamnak a megvalósulása lenne, ha egy lány szólítana meg ilyen szándékkal. Maga az esemény álomszép dolog lenne, az biztos! Ezek után már csak az kellene, hogy engem is fogjon meg az illetőnek a kinézete.
2013. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást!!! :) Sohase gondoltam volna! :)
2013. dec. 9. 00:11
 27/33 anonim ***** válasza:
de jó :D sok boldogságot továbbra is :)
2013. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Én értékelném;)
2013. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Köpni,nyelni nem tudnék :D Az biztos,hogy imponálna!
2013. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
de édesek vagytok :) gratulálok, sok boldogságot nektek! :'))))
2013. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!