Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok srácok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok srácok, ha egy lány odamenne így hozzátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok srácok, ha egy lány, akit már pár alkalommal láttatok tömegközlekedési eszközön és egymásra is mosolyogtatok többször, az egyik alkalommal odamenne hozzátok és azt mondaná, hogy szívesen megismerne titeket és mondjuk a kezetekbe nyomna egy papírt rajta a nevével és a számával?

Túl nyomulósnak tartanátok? Nagyon tetszik ez a srác, de elég bátortalannak látom ahhoz, hogy ő kezdemnyezzen. Ezért arra gondoltam, hogy én lépek valamit. Vagy csak simán szólítsam meg és majd ha úgy alakul odaadom neki? Az a baj, hogy nem sok időt utazunk együtt, nem nagyon van idő dumálni. Mit csináljak? Segítsetek....Nekem kell ez a pasi. :)


2013. ápr. 9. 21:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Akkor mondjatok jobbat létszi! Nem akarom elijeszteni szegényt....
2013. ápr. 9. 21:36
 12/33 anonim ***** válasza:
Fordítva hogy reagálnál?
2013. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom....Biztos meglepődnék, de ha bejön a srác, akkor örülnék neki.
2013. ápr. 9. 21:38
 14/33 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet:)

Add oda neki!!

2013. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Mivel nem szeretek telefonon beszélgetni, így annyira nem kapkodnék a számáért. Ha nem tetszik, akkor eleve halott az ötlet. Természetesen annak vagyok híve, hogy a nő szesje fel a férfit, ma már úgyis ez az új etikett, de nőfüggő.

Ha tetszik, akkor vinném szobára.

Igazából össze párkapcsolatra nem jönnék vele, mert egy élhetetlen gecy vagyok. Szerintem nem bírna ki pár napnál többet mellettem.

A lényeg! Ha jó nőnek érzed magad, és tényleg emberi kinézeted van, meg nem vagy egy nylonharisnya bakanccsal mocsártaposó parasztlány, akkor örül az ember egy ilyen ajánlatnak!

2013. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos.

Mikor leszáll, vagy leszállsz, futtában a kezébe nyomod egy kis mosollyal.

Ha nem akar felhívni, a neved tudja.- megtalál. :) Ha furcsán néz, akkor valószínű nem voltak hátsó szándékai míg mosolygott. De ha bejövős vagy, oda meg vissza lesz érte.

Ügyesen! :)

2013. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Hát remélem sikerül a dolog. :) Szerintem elég jó ötlet, közben mosolyogj egy kicsit, hogy ne ijedjen meg. Ha minden jól megy, nem veszi majd kamunak a dolgot. Talán pár szót is válthatnátok, esetleg kérdezd meg, hogy legközelebb nem sétálnátok-e együtt és mond hogy majd telefonon megbeszélitek a részleteket. :)

25/F

2013. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
45%

bocs, de nekem nem tetszene... én ha észre veszem, hogy a nő jobban vonzódik hozzám mint én hozzá... az már zavar :( nekem az nem nőies.. és igenis elvárom, hogy én irányítsak ha akarok... ezért inkább (szerintem) add meg neki a lehetőséget, hogy beszélgethessen veled... és a beszélgetést utána irányítsd, hogy jó legyen...

Például a buszon mellé állsz és mikor ránt egyet a busz (te meg direkt nem kapaszkodsz, vagy úgy csinálsz) akkor hoppszi az ölében vagy ;) vagy legalábbis neki esel véletlenül... sűrű bocsánat kérés és innen kérdezhetsz bármit, nevet, vagy pl: "gyakran szoktak a csajok neked esni a buszon? :D " vagy akármi :D szóval szólitsd le egy ál-indokkal és hagyd, hogy meghódítson :)


és az meg alapból hirtelen vonzalmat ébreszt ha finoman az ölébe csüccsensz a legelején aztán felpattansz ;) és ő meg érezheti magát mint egy hős és nagyobb lesz az önbizalma :D te meg pont, hogy kicsit beégeted magad ezért ő nyeregben érzi magát és megpróbál felszedni... könnyű mint az egyszeregy :D (innen ugye könnyű beszélni :D )

2013. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Csináld, drága, csináld, amíg lehet! Velem is volt ilyen, egy lánnyal gyakran utaztam egy buszon vele, de fostam lépni, meg ő is, aztán nem lett semmi belőle, pedig láttam, hoy folyton néz és nekem is bejött a csaj.
2013. ápr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! lépd meg amint lehet, ne húzd az időt, nehogy eltűnjön :) Aztán majd számolj be a fejleményekről, hogy sikerült-e, hátha mások is bátorságot kapnak :)
2013. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!