Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szólnom kéne neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnom kéne neki, hogy vegyen vissza ebből az életmódból?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó, szóval légyszi ne gyertek azzal, hogy semmi közöm hozzá...akinek van igazán jó barátja, az tudja, hogy van közünk egymás életéhez némiképp.

Nem rég lépett ki egy többéves kapcsolatból és azóta úgy viselkedik, mint egy ribi. Ezt mindenféle túlzás nélkül állíthatom. Minden egyetemi buliban ott van, és az elmúlt két hónapban szerintem gyakorlatilag az évfolyam összes pasijával smárolt (jó nyilván ez túlzás, de rengeteggel, minden buliban többel is). Emellett egyszerre több pasival is randizik, és van egy "állandó" pasi is a képben, akivel szexszel, azt legalább másokkal nem...

Nem kéne figyelmeztetnem, hogy ennek így nem lesz jó vége? Vagy ez csak az én értékrendembe nem fér bele és csinálja csak nyugodtan?


2013. máj. 29. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a barátnőd magánélete, amihez akármennyire is jó barátnője vagy, semmi közöd. Ő dönt a saját életéről, te maximum mellette állhatsz és osztozhatsz a boldogságában vagy pedig pátyolgathatod, ha éppen rosszul sült el a dolog.

Egyébként, savanyú a szőlő?

2013. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el neki a véleményed, ha igazi barátok vagytok, akkor nem akad ki rád mert kinyilvánitottad a véleményed :)
2013. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez az ő élete, tényleg semmiközöd hozzá

fel tudja fogni mit tesz nem, kis kölök már,

amúgy beleszólsz nem fog tetszeni neki, hagyjad N

2013. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De akkor is fura ezt látni, hogy egyik pasi szájából megy a másikéba...

és ha nekem fura, akkor biztos másoknak is.

2013. máj. 30. 00:01
 5/11 anonim ***** válasza:
csak a te értékrendedbe nem fér bele. én szinte mindig az ilyen lányokba botlok bele, nagyon sokan vannak így ezzel.
2013. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha neked fura, akkor biztos másoknak is? Miért ki vagy te? :D
2013. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jó ez így tényleg hülyén hangzott :D

Úgy gondoltam, hogy én mitn a barátnője, nyilván toleránsabban nézem, de másoknak könnyen lehet hogy csak annyi jön le, hogy milyen könnyűvérű...stb, pedig amúgy ismerem, tudom hogy nem az.

2013. máj. 30. 00:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem adok neked tanácsot, mert semmi közöm nincs, ahhoz hogyan él a barátnőd.
2013. máj. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

el fog múlni.

én amikor kiléptem egy 3,5 éves kapcsolatból, azon a nyáron rengeteg buliztam, ittam, pasiztam, kavartam, mert jól esett, hogy végre 'szabad' vagyok. aztán szeptemberre elmúlt, kiéltem magam muhahaha

2013. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Szerintem hagyd, pláne ne minősítsd. Felnőtt ember, úgy cselekszik, ahogy neki tetszik.
2013. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!