Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szólnom kéne róla a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnom kéne róla a barátomnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nemrég volt egy elég nagy egyetemes buli sok sok arccal. Kicsit többet ittam a kelleténél és másnap emlékek nélkül ébredtem. Van pár fiúhaverom akikkel elvileg táncoltam, elvileg szorosabban a kelleténél. Elmondások alapján nem csináltam semmi olyat amit barátom előtt szégyellenem kéne (csók meg hasonlók). Mondjuk én nagyon aggódom... Szólnom kéne róla a barátomnak? Végül is nincs semmi konkrét amit mondhatnék mert én sem tudok semmit. Feleslegesen meg nem akarom idegesíteni. Amúgy nem csalnám meg semmilyen körülmények között mert szeretem de egyszerűen nem tudtam magamról fogalmam sincs mi történt. Valaki hason helyzetben? :( Ti mit csináltatok? Eléggé szégyellem magam. Lassan egy éve vagyunk együtt, soha többé nem akarok ilyet eljátszani.

18/L



2013. ápr. 23. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Szülj igen.

Azért lehet volt egy kis kihasználom a helyzetet dolog is.

2013. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az inább party cucc volt mint pia sokan járak már így.
2013. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

* Szólj.

Elírtam.

Am még 1-2 orvoshoz is el kéne menni,nem történet valóban dolog.

Hidd el jobb ha elmondod.Legalább látja,hogy bízol benne.Ha történt valami ha nem

2013. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát kislány jó sokat ihattál akkor.


én amikor olyan részeg voltam hogy felborultam, akkor is felfogtam mit beszélnek körülöttem és fel tudom idézni a mai napig, pedig nem most volt.

2013. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De borzasztóan bízik bennem és ezt nem szeretném elveszíteni :( És én egész eddig azt hittem megbízható vagyok de ez a legutóbbi eset teljesen kiakasztott.
2013. ápr. 23. 15:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen korábban is hogy alig ittam valamit és másnap nem emlékeztem semmire. Én is valami cuccra gyanakszom. De rohadjanak már el az ilyenek... :(
2013. ápr. 23. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki.Megérdemli.Emiatt nem veszíted el a bizalmát.Ittál kész.Nem emlékszel olyanra,hogy csináltál valamit.
2013. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Boss911 ***** válasza:
igazából ez személytől is függ.. most hétvégén ugy berugtunk h haverom nememlégezett semmire és nekem kellett elmesélnem a dolgokat.. pedig én állítólag piásabb voltam nála.. de ez nem az első eset.. a kérdésre visszatérve sztem mond el a pasidnak.. de az orvosos téma sem hülyeség.. ahogy olvastam naggyából értelmes kommenteket kaptál szóval fogadd meg a tanácsokat..^^
2013. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Menstruáltam szóval nem valószínű hogy bárki hozzámnyúlt volna. De mikor magamnál vagyok részegen is tudom hol a határ szóval én hiszek az elmondottaknak hogy nem csináltam semmit mert tényleg nem szoktam... Csak bennem van ez a fura érzés... Megpróbálok majd beszélni róla vele. Remélem nem fog nagyon kiakadni rám.
2013. ápr. 23. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!