Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes emiatt szólnom?

Figyelt kérdés
Párommal osztálytársak vagyunk, 18 évesek elmúltunk mindketten és 5 hónapja vagyunk együtt. Előző barátnője évfolyamtársunk, vele több mint 2 évet jártak emellett tenisz versenyeken párosban szoktak indulni, tehát minden edzésen meg így néha külön programok miatt is találkozniuk kell. Ez nem zavar, egyáltalán nem vagyok féltékenykedő típus, az viszont bánt, hogy mikor a másik lány is a közelben van, engem hanyagol, hogy őt ne bántsa/idegesítse fel (pl mikor sportorvosi eredményekért együtt kellett visszamenniük, tőlem még a sulin belül elköszönt, hogy kint a kapu előtt az exe ne lássa. vagy ugyan úgy, mikor valamiért a lányhoz kell menni, direkt hamarabb elköszön, nyom egy puszit az arcomra és a maradék pár métert amit még együtt megyünk a kezemet is alig fogja azalatt.) eddig nem tettem ezt szóvá, nem tudom én vagyok-e túl érzékeny, vagy másokat is bántana, ha az ex érzéseit ilyen téren előrébb helyeznék.
2010. szept. 29. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akarja bántani a másik lányt. De ettől még beszélhetsz vele erről. Hogy igenis együtt vagytok, vállalja ezt fel nyíltan, bárki előtt.
2010. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szólj.
2010. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólj rá, a mostani szerelemnek fontosabbnak kell lennie az előzőnél, ha szeret!
2010. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is szólj neki!
2010. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jójó persze hogy nem akarja bántani, én sem szeretnék az orrától 30 centire smárolni:D de nem akarom a barátomat hamarabb "lerázni", hogy másnak ne legyen rossz, mert nem akarom hogy a páromnak rosszul essen. de örülök neki, hogy másnak is ez a véleménye. Eddig azért nem is szóltam, mert nem szeretek vitatkozni, meg nem akartam hogy felesleges hisztinek tartsa a dolgot:D na majd ha legközelebb ilyen lesz megemlítem neki, hogy szerintem ez így nem korrekt:)köszönöm:)
2010. szept. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!