Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok, de huszonévesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, de huszonévesek is írhatnak! Veletek történt már ilyen randin?

Figyelt kérdés
Egy fiúval randiztatok, de külsőre nem jött be nektek, mégis miután megcsókolt vagy megérintett, hirtelen vonzódni kezdtetek utána hozzá.
2013. máj. 16. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
volt..
2013. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem
2013. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, akkor evidens, hogy nem csókolózok vele a randin és nem áltatom. Szóval velem még nem volt ilyen.

Olyan viszont már volt, hogy hetek óta ismertem az illetőt és hiába nem jött be külsőre, mégis megkedveltem.

2013. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
volt
2013. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, de olyan igen, hogy egyáltalán nem tetszett külsőre, de ahogy hallgattam, annyira megtetszett a beszédmódja, a hangsúlyai, meg ilyen apróságok, hogy onnantól már vonzódtam hozzá
2013. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Csúnya pasikkal amúgy se randizok, ez alap.
2013. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!