Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszon hogy lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszon hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
van egy srác a buszon aki bejön..hogy közeledjek hozzá?
2009. okt. 1. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1.ülj le mellé mellé és kérdezd meg tőle hogy meddig utazik.

2.ha nem ül akkor állj oda mellé

2009. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
szerintem sehogy, de legalábbis mindenképpen gáz.
2009. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát én örülnék, ha odajönne egy csaj, és azt mondaná, hogy meg szeretnélek ismerni jobban mert bejössz, vagy szimpatikusnak találtalak, és meg szeretnélek ismerni jobban.


Én örülnék ennek.

18F

2009. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

18 27 én is örülnék neki:D

am nekem is tetszik egy csaj a buszon de nem tok leülni mert a b.nőivel van úgy meg nem akarok odamenni.

17f

2009. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül:)
2009. okt. 1. 18:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, soha ne félj az ilyentől, annyira mindegy hogyha azt mondja hagyj engem, mert mit tudom pl van pasim..nagy marhaság kétszer gondolkodni:D én 19éves vagyok, megtetszett egy lány a tavasszal, és észre is vette, aztán egy nap pont azért busszal utaztam haza mert reméltem ott lesz és ott volt:D nem hittem a szememnek de ott buszon kértem el a számát..persze én úgy néztem rá, azóta is mondta hogy látta van bennem valami és megkellett adja, nem tudott volna ellenállni, s én még azt hittem 18éves de aztán kiderült hogy 23:D én annál jobban örültem:)
2009. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda, állj oda mellé vagy ülj mellé köszönj és kezdj el vele beszélgetni ugyanúgy mintha pl. az iskola folyosóján beszélnél vele.
2009. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
reggel akarsz vagy este?
2009. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy srác, aki tetszett, mindig őt néztem a buszon. Aztán egyszer hazafelé éjszakaira várva, mikor mindketten részegek voltunk és kommunikatívabbak elkezdtünk beszélgetni.
2009. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Na ez engem is érdekelne.Rögtön szemezés után mentek oda?És mivle indítjátok a beszélgetést?
2009. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!