Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz utcán, villamoson,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz utcán, villamoson, buszon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Most ért véget 1 és fél éves kapcsolatom és próbálom túltenni magam rajta. Sokszor észrevettem hogy villamoson,buszon is szemeznek velem lányok sőt némelyik csaj elégé feltűnően még közel is jön mintha csak arra várna hogy leszólítsam. Volt már 1-2 randim de sajnos azok a lányok nekem csak barátként jöttek be és nem volt semmi ami megfogott bennük. Szerintetek ha észreveszem az alkalmat megtegyem a lépést? Sokszor hallottam hogy ez azért mégse a legjobb módja az egésznek de discoba nem igazán szeretek járni. Na meg ott amugyis nagyrészt csak k...ák vannak szinte vagyis ahogy én láttam...Én pedig komoly kapcsolatot szeretnék...Van esetleg olyan aki próbálta már ezt a buszon, utcán való ismerkedést?És ha igen milyen szövegek jönnek be ilyenkor mivel kezdeményezhetnék? Köszi a válaszokat előre is 19/f
2009. júl. 14. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy gáz!!! Szerintem még jobb is mint pl. a disco, net stb. Csak nyugodtan szólítsd le a lányokat a buszon, vagy akárhol!
2009. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtetszik valaki és megvan a szemkontaktus, akkor nyugodtan próbáld meg. Szállj le Vele egyidőben és kérdezd meg, hogy mi a véleménye egy telefonszám cseréről, mert szeretnéd jobban megismerni. A BKV-n is felszedhetsz k....kat nemcsak a disco-ban, de akkor ezzel az erővel agglegény is maradsz.
2009. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm akkor azt hiszem megragadom majd a lehetőségeket...:) és szerintetek egyszerűen térjek rá a telefoncserére vagy mondjam meg neki hogy szimpatikus és szeretnék vele kapcsolatot tartani vagy valami ilyesmi szöveggel ,hogy megkérdem: Mennyi az idő vagy ilyen dolgok?
2009. júl. 14. 16:25
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
én tutira nem ismerkednék villamoson, mégha teccik is a srác... esetleg ha beszélgetni próbál és nem rögtön a számomat kéri... akkor van esélye. Sztem te is így próbáld.
2009. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ellenpélda vagyok...18 voltam,este vonaton haza...pasi átlsan ült velem,végig szemeztünk...nekem kezemben könyv közben...láttam rajta hogy nem fog merni odajönni hozzám...fogtam egy cetlit,ráirtam a számom,nevem,meg h hivjon fel:D...mikor készültem leszállni,mosolyogva minden szó nélkül odaadtam neki...

3 hétig nem hivott...aztán mégis...elég komoly kapcsolat lett belőle...

22/L

2009. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem az sokkal nagyobb gáz, ha valaki nem ragadja meg az alkalmat az ismerkedésre. A helyszín másodlagos...

Az a lényeg, hogy jó benyomást tudj kelteni és ne tűnj tolakodónak. Sok szerencsét!

2009. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az időjárásról ne kezdj el beszélni mert az nagyon gáz:))Egyszerűen mond meg neki, hogy tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni Ha nincs ellenére akkor esetleg megkérdezheted,hogy nincs e kedve kicsit sétálni és beszélgetni. Séta közben válthattok telefonszámot. De mindenképpen leszállás után kellene megejteni a dolgot, mert ez nem tartozik a többi utasra. A szemezés, szemkontaktus legyen meg, esetleg mosolyogj rá és ha viszonozza, akkor nem fog elhajtani leszállás után.
2009. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
nem gáz, de csak akkor, ha okosan csinálod! Találj ki valami frappáns szöveget, amivel leszólítod a csajt, bár ez a csaj stílusától is függ, végülis vagy bejön, vagy nem. engem pl. múltkor leszólított egy jó 30as fazon az utca közepén, h "szia, ismerkedünk?" én 17 vagyok, és nagyon nem jött be ez a letámadós figura:) legyél egy kicsit találékony, és lehet esélyed. csak ne szorítsd sarokba a csajt;)
2009. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mért lenne gáz? a barátomat, akivel 3 éve vagyunk együtt egy távolsági buszon ismertem meg, bár nem direkt ismerkedni mentem oda, nyilván
2009. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok, még egy hozzáfűzés: nekem (és gondolom nem vagyok ezzel egyedül) nagyon bejön, ha a pasi kerek-perec megmondja mit akar (persze nem arra gondolok h megdugni :D )

sokkal jobb ha odajön, és megmondja, h tetszem neki, mintha vmi ócska dumával próbálkozna!

2009. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!