Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak villamoson?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak villamoson? Egyáltalán hogyan elegyedjek vele beszélgetésbe ott?

Figyelt kérdés
Néha szoktam egy villamoson utazni egy lánnyal, aki tetszik, de nem tudom, hogy ilyenkor milyen ismerkedős témát hozhatnék fel. egyáltalán hogyan elegyedjek vele beszélgetésbe.
2010. nov. 22. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha éppen áll akkor véletlenül lökd meg enyhén és kérj elnézést, aztán a többit rádbízom hogyan tovább! :D
2010. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már a lökést úgy értem hogy menny arra felé és a könyököddel enyhén lökd, vagy súrolja a lényeg hogy érezze, és nézzen a szemedbe!


Ha ül éppen azt majd más leírja!

2010. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először csak próbálj szemezni vele.. Ha megtörtént utána majd ő is gyakran észrevesz és pár együtt utazás után megszólíthatod valami olyasmivel, hogy gyakran látlak ezen a villamoson.
2010. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha már többször is szemeztetek,akkor menj szólítsd meg(nekem tetszene ha egy fiú ilyen bátor lenne és megszólítana).

kérdez tőle általános dolgokat.a többi rajtatok múik

2010. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!