Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szívesen ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szívesen ismerkedtek vonaton vagy buszon utazás közben? Hogy adjátok a tudtunkra leginkább hogy nyitottak vagytok ismerkedni és hogyan azt hogy nem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Édesapám így ismerte meg az édesanyámat :)
2011. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bárhol kishaver,bárhol !
2011. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bárhol? Akkor a Tescoban Auchanban a Balatonnál buszmegben vasútállomáson is?
2011. máj. 24. 08:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel.
2011. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" Akkor a Tescoban Auchanban a Balatonnál buszmegben vasútállomáson is? "


hát persze,csak már szólítsál le !

2011. máj. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Leszólítani? Engem mindenki ajnároz a társkeri oldalon hogy ilyen meg olyan jó pasi vagyok de ezeken a helyeken amiket felsoroltam inkább elfordulnak! Se egy mosoly se semmi mert nem vagyok vékony mint ami mostanában divat hanem csak egy izmos erősalkatú pasi... Ha meg szóba elegyedek akkor meg jön a duma hogy őt nem érdeklik a fiúk meg a férjéről pasijáról kezd el beszélni! Akkor így van értelme? Ezért is a kérdésben hogy honnan tudom hogy nyitottak rá!?
2011. máj. 24. 08:46
 7/12 anonim ***** válasza:
volt már, h vonaton dumáltam egy jót néhány sráccal, de általában elég antiszoc vagyok utazás közben, nem szeretem ha nyaggatnak, pláne ha olvasnék, vagy a telefonom nyomkodom, ilyenkor inkább a gondolataimba merülök. azt persze nem mondom h ha egy jó pasi hozzám szól, elzavarom:)
2011. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet,hogy élőben nem vagy egy nagy szám....


Woody Allen mondta egyszer : Én minden nőnek el tudom csavarni a fejét !-csak rámnéznek,és már csavarják is el a fejüket .

:))

2011. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék utazás közben is, viszont olyan félénk vagyok, hogy ezt nem tudom kimutatni, én is rögtön elfordulok, ha valaki rám néz, rossz beidegződés... de igyekszem változtatni :)
2011. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"inkább a gondolataimba merülök. azt persze nem mondom h ha egy jó pasi hozzám szól, elzavarom:)"

Főleg, ha ha azt mondja, hogy jegyeket, bérleteket kérném...

2011. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!