Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszon hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszon hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Pl. engem néz a csaj, de mikor odafordulok gyorsan elfordul....

Aztán megint ez van.

Helyi járat szóval max ilyen 10 percem lenne...

Valami jó kis duma? vagy csak simán üljek le mellé, és kérdezgessem, hogy hova megy minek, városbeli-e, hol tanul, stb stb.....????

enm túl gagyi ez?


2010. nov. 21. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Túl gagyi? Elárulok egy titkot. Amikor egy férfi odamegy egy nőhöz, hogy leszólítsa, akkor legyen bármi is a szövege, a nő tudja az első pillanattól fogva, hogy mire megy ki a játék. Ha az érdeklődés kölcsönös, akkor nem számít, hogy gagyi-e, amit mondasz, hanem az számít, hogy hogyan mondod, hogyan viselkedsz etc. Ha a nő nem érdeklődik, akkor meg mondhatsz bármit, ez akkor sem fog megváltozni.
2010. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Tudjuk a szándékot már az odajövetellel :) Annyit még hozzá tennék, hogy csak olyanhoz menj oda, akiről láttad előtte, hogy nézett téged, tehát biztosan érdekled. Ez alap szabály kéne, hogy legyen..irtó kellemetlen tud lenni, mikor vadidegen leszólogat járművön :S
2010. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én is olyanra gondoltam persze.

Jópárszor besültem már, hogy le se sz*rt a csaj....

Csak egyszerűen nem érzem azt, hogy egy tök jó nagydumás csajt ha ilyennel szólítok le hogy hova jársz suliba vagy hasonlók, egyből a karjaimba omlik...

Azért gondoltam, hogy valami stílusosabb duma kellene, vagy ilyesmi, tehát nem szürke hétköznapi...

2010. nov. 21. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd, hogy végső soron arra megy ki a játék, hogy a szürke hétköznapokat együtt töltsétek. Ez a normális, nem rögtön túlcifrázni mindent.
2010. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
+kell
2010. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgyis a külsődön múlik, h jó vagy-e nála, szal mondhatsz neki bármit.
2010. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond neki,hogy elhagytad a számodat,nem e adná meg az övét.
2010. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: ezt ne. ultraszar
2011. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!