Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó lenne ez a terv hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ez a terv hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

(12/F)Szeretek egy lányt az osztályomból és szeretnék tetszeni neki és erre van egy tervem:1.Keskedek neki 2.aztán össze hozom az egyik barátommal mert már bízni fog bennem 3.A haverom szakít vele valamikor a kérésemre és ha szomorú meg vígasztalom és el mondom neki mit érzek iránta és akkor járna már velem mivel kedves voltam vele de ha nem szomorú akkor is elmondom mit érzek iránta.

Jó lenne a terv vagy valamin változtatnom kéne?Normális válaszokat kérek.😄



2013. máj. 14. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne játssz más érzéseivel.Szemtől szembe mond el neki mit érzel iránta.
2013. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem én leszek az egyetlen válaszadó, aki nem küld vissza babázni :D

Nos... véleményem. Ez egy g*ciség. Az utolsó nyomorult emberek csinálnak ilyeneket. Egy lányról beszélsz, nem egy báburól. Ne játssz az érzéseivel. Menj oda hozzá, hívd el sétálni, ha eljön, onnantól már lazán fog menni. Ha bejössz neki, akkor úgyis a tied lesz. Ha nem, akkor hiába trükközöl.. :)

(Bár én a házi nyúlra nem lövünk szabály szerint élek, de azért sok sikert neked!)

2013. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen felnőtt lesz belőled ha már 12 évesen ekkora patkány vagy?
2013. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát jó terv csak avval vigyázzál hogy a lelki beteg nők csúnya dolgokat tudnak ám művelni. Haverom egyszer összejött egy rázós szakításon éppen hogy átesett csajjal de tiszta ketyós volt és szakítania kellett. A csaj meg bevett egy levél gyógyszert és ki kellett mosni a gyomrát. Szóval csak ügyelve szórakozzál mások lelki és mentális épségével aranyöcsém!
2013. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


#3-asnak üzenném:

Nem feltétlen kell lepatkányozni. Gyerek, ebben a korban nem mernek még nyíltan odamenni egy lányhoz, és megmondani nekik a tutit. Még nem érzik át, hogy annak a lánynak vannak érzései. Most kell a helyes irányba terelni, nem lepatkányozni. Ettől függetlenül igazad van...

2013. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyira aranyos, amit most leírtál, egyszerűen süt belőle az ártatlanság. Abba nem gondoltál bele, hogy mi lesz, ha a havernak is bejön végül a csaj, és majd nem akar szakítani vele? Egyébként meg egyet értek a többiekkel, csak lazán, légy vele kedves, kísérd haza a suliból, vidd a táskáját, hívd el sétálni, fagyizni, ha engedi, szívesen megy veled, akkor nyert ügyed van, ha nem akkor pedig próbálj barátkozni. Ebben a korban ennél több még úgysem kell.
2013. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék, hogy mire felnőssz, és fősulit végzel, mehetsz is a Pentagonnak dolgozni :-D
2013. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó megértettem nem csinálom ezt.
2013. máj. 14. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
12 éves vagy, hova csajozol még?
2013. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!