Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetem el hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
3 randevúnk volt eddig. Azt mondja hiányzom neki ha nem lát, meg hogy alig várja a következő randit, hogy aranyos vagyok nagyon, hogy jól érzi magát velem. Minden randink után ír, hogy örül hogy találkoztunk, és hogy szebb lett miattam a napja stb. De nem csókolt még meg! Hogyan érhetem el hogy belém szeressen és akarjon engem?
2013. febr. 27. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk először is legyél türelmesebb, hagyd, hogy a saját ütemében közeledjen. Nyilván nem akar lerohanni, mert akkor túl nyomulósnak tartanád. Jelezd felé finoman, ha olyan meghittebb helyzetbe kerültök, hogy nem utasítanál vissza egy csókot, aztán vagy kezdeményez, vagy nem. Várd ki, szerintem már nem kell túl sokáig izgulnod ezen, jó irányban haladnak a dolgok a leírtak alapján.
2013. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

Már ez is megnyugtató hogy szerinted alakul valami :)

2013. márc. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!