Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érhetem el hogy megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el hogy megint belém szeressen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megint bele szerettem az osztálytársamba,egészen első osztálytól kezdve bele vagyok örülve:)3. osztályba megtudtam tőle hogy, ugyanúgy érez mint én,egész elsőtől fogva ő is szerelmes volt belém..Hát ezt 3.ba vallota be nekem,de sajnos nem cselekedtem semmit..Aztán 6. osztályba,átmentünk egy másik iskolába,ott persze voltak a nagyobbak,meg ismerkedett egy fiúval,és rá 4 hónapra elkezdtek járni egészen idáig 7. osztályig,de még most is észre veszem hogy engemet figyelget órákon,szünetekbe, és mindig hív a sulibulikra hogy mennyek el,ha NEM-et mondok könyörög.Szerintetek még mindig érez valamit irántam?Hogy érhetném el hogy belém szeressen?


Aki megért..Légyszives normális válaszokat adjon:)

Remélem érhető amit írtam.

Előre is köszönöm szépen!:)


2011. dec. 11. 00:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést!

Elfelejtettem oda írni hogy

14/F

2011. dec. 11. 00:48
 2/4 anonim ***** válasza:

menj el vele egyszer sulibuliba, ha úgy könyörög, akkor nincs nagy baj :)

23F

2011. dec. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmentem én :) Csak ott volt a fiúja is :S.Az meg ott csókolgatta,de azt vettem észre hogy ő nem akar vissza csókolni:)
2011. dec. 11. 09:41
 4/4 GenXstaR ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy akkor most mi van. Legjobb a tiszta lap. Ha akar valamit, és nem csak barátságot, akkor minden oksa. Ha nem akkor meg bele kell törődni.
2012. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!