Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretek egy lányt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lányt az osztályomból, hogy szeressen belém?

Figyelt kérdés
(12/F)Nagyon szeretek egy lányt az osztályomból de úgy érzem nem mutat felém érdeklést és talán az egyik legjobb barátomba szerelmes.De a barátom nem szerelmes belé.Ezért én most mit csináljak hogy belém szeressen?
2013. máj. 2. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogyan szeressen belém?
2013. máj. 2. 15:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz róla (bár ezek szerint nem),de azért leírom:12 évesen nem a csajokkal kellene foglalkozni,hanem a tanulással.
2013. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Légy vele kedves, beszélj vele, aztán hátha megkedvel téged;)
2013. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kamaraka válasza:
mutasd meg neki a fütyidet hátha rátapad! ;)
2013. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hívd el megnézni a micimackót.
2013. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

próbálj neki bókolni. dicsérd a haját, szemét, stb :)

előző voltam

2013. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a túróba azzal a tanulás dologgal.

Tanácsot kért, nem azt, hogy ilyenekkel oltogasd!

Annyira nem szeretem, amikor valaki jobban tudja, hogy mi a másik ember érzése, még akár itt gyk-n is!


Az előző lényegében leírta, amit le kellett, nem is nagyon pótolnám ki lényeges dolgokkal.

Ne törj le, ha nem jön össze, próbálkozni kell.

Ha nem jön össze, talpra kell állni minél hamarabb...

2013. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!