Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben más egy pasi viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más egy pasi viselkedése ha csak barátént nekint rám, és ha tetszek neki?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

az enyém nem más,de tudja is a csaj,hogy tetszik

ha viszonozná akkor többet mutatnék,de így visszafogom magam

2013. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha tetszel neki, KERESI A TEKINTETEDET! Ha állva beszélgettek (nem ülve!), és KERESZTBE TESZI A LÁBÁT, esetleg mindketten ugyanezt teszitek, akkor nyert ügyed van: ez ugyanis azt jelenti, hogy ÁLLÁST FOGLAL MELLETTED, LEKÖTÖTTED AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT. Azt javaslom, próbáld meg vele felvenni a szemkontaktust, de add be könnyen a derekad, hanem pingpongozz vele egy kicsit: ehhez a nők értenek - nagyon is! :) Sok sikert! :))
2013. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint hülyeség amit a 2. írt. Ha valaki a tekintetedet keresi, az nem biztos h vonzódik hozzád, lehet hogy csak udvarias vagy normális ember. Hisz úgy illik, ha egymás szemébe néztek. Persze ha távolról, mások társaságából is téged néz gyakran, akkor az más.

A keresztbe tett láb is hülyeségnek tűnik. Nekem van fiúbarátom, aki keresztbe szokta tenni a lábát mikor beszélgetünk, de ez nem jelent semmit. Tudom, hogy csak barátként tekint rám. Lehet, hogy csak azért teszi keresztbe a lábát mert úgy kényelmes neki, vagy mert annyira belemerült a beszélgetésbe.

A kérdésre egyértelmű válasz nincsen. Talán az apró jelekből leszűrhetsz valamit. Pl: amit írtam is, h gyakran néz távolabbról és tartja a szemkontaktust ha észreveszed akkor is; mosolyog rád; ha szexi ruhát veszel fel akkor végignéz rajtad; keresi az alkalmat mikor bókolhat; szeretne veled tölteni minél több időt; gyakran érint meg.

Vagy ha biztosabbra akarsz menni, akkor flörtölj vele, mondj félreérthető dolgokat. Ha viszonozza a flörtöt, akkor nagy az esély rá, h bejössz neki.:)

2013. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, az elfelejtettem, h kérdezgetheted a nős dolgairól is. Hogy mi van a csajokkal, van-e barátnője, vagy van-e kilátásban barátnőjelölt. :)
2013. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!