Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan férkőzzek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan férkőzzek egy olyan pasi közelében, akiről annyit tudok hogy hol lakik és mi a neve? Közösségi oldalon nincs fent.

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
És honnét ismered?
2013. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és a nevén szólítod. Hol itt a probléma?
2013. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen,ez jó kérdés!! :)

Talán ott kéne érdeklődni,ahol megismerted!! Vagy ahól először láttad,arra fele kéne pezsegned...!!!! :D

2013. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
boltban :S
2013. máj. 13. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Micsoda infótárház egy egyszerű bolt. És megláttad, valamit beszélgetett valakivel amiből kiderült a neve, meg, hogy hol lakik, és egyből belé is estél közben. Nehéz ügy. Ennyiből annyit tudok mondani, hogy hagyd a fenébe. Ha összefuttok még akkor ne habozz, de ne zaklasd otthon ismeretlenül. Bármi gagyi dologgal hozakodj elő, kérj segítséget valamihez, mondjuk, aztán gördüljön az ismerkedés.
2013. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mennyi vissza a boltba, kérj tőle segítséget, hogy ezt meg azt nem találod, és meghívod utána valamire munka után.
2013. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem rendőrségi nyilvántartást lapozgatsz szabadidődben :-D
2013. máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vani08 válasza:
Ez aranyos! Én épp egy boltban ismerkedtem meg a párommal, azóta is együtt vagyunk.. és most jön az első kisbabánk :-) Nekem valamivel egyszerűbb volt, mert ő nem vásárolni járt oda, hanem ő volt az eladó.. de akkor sem én kezdeményeztem hanem Ő. Hidd el egy férfinak sokkal szimpatikusabb ha Ő érvényesülhet, ő kezdeményezhet és nem a nő mászik rá.. Így rosszul is kijöhetsz belőle ha egyszer egy szituációban már úgy fog tűnni hogy te "akaszkodsz rá". És hát nem is fog annyira sokra tartani mert nem kűzdött meg érted, hanem te adtad oda magad neki!
2013. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!