Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves srác vagyok, és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves srác vagyok, és van egy lány akibe nagyon belezúgtam. Na most nem tudom, hogy ezt mégis hogy tudassam vele, mert ha észre is vette hogy mit érzek, nem hiszem hogy komolyan vette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Velem egykorú lányról van szó, aki amúgy gyönyörű, imád olvasni, és nagyon kedves, aranyos!Szívesen elmondanám neki, hogy szeretem, csak nem tudom, hogy mégis hogy kéne!
2013. máj. 9. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelemvallomás már kiment a divatból. Egy jó, "romantikus" pillanatban csókold meg.
2013. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az is egy megoldás, de nem tudom, hogy biztosan jó döntés-e.

Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy jó ötlet, elveszíteni meg semmiképpen sem szeretném! Jó ötlet egyébként, csak szerintem nagyon rizikós! Azért köszönöm, megfontolom:D! Egyéb? :)

2013. máj. 9. 17:32
 3/4 A kérdező kommentje:
hát, bizony bukta lett sajnos, valami másik pasast választott, nem engem. azért köszi annak aki válaszolt :)
2013. máj. 13. 22:53
 4/4 anonim válasza:
megcsokoltad azért?
2013. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!