Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen beleőrülök, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen beleőrülök, de ennyivel legalább tartozik, nem?

Figyelt kérdés
Szóval megismerkedtem egy lánnyal,pár napja és annak ellenére,hogy ismerem személyesen,gondoltam elhívom valahova,hogy mégis ott beszéljünk. Egyébként neten dumáltunk,volt,hogy ő írt rám, szóval elvileg akkor annyira semlegesnek nem tarthatott. Na most elolvasta,de nem reagál.Természetesen nagyon fáj a dolog,de úgy érzem legalább annyival tartozik,hogy rákérdezhessek és elmagyarázza,mert ettől a "nem reagálok" dologtól megőrülök. Jó ötlet lenne megkérdezni az okát ennek? Volt egy hasonló kérdésem,elnézést a kiírásért újra. Egyébként normálisan kérdeztem meg,szóval az sem lehetne panasz szerintem.
2013. máj. 7. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne őrülj meg. Légy férfi.


Az ismerkedés nem tartozás kérdése. Ha úgy érzi, közeledik és közel enged. Ha nem érzi úgy, nem fog mást tenni azért, mert "tartozik" vele.

2013. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze,csak annyit megejthetne,hogy ne haragudj,nincs kedvem ehhez. Ez már inkább emberség kérdése lenne szerintem,hogy nem hagyom összezavarodva azt a fszt.
2013. máj. 7. 23:52
 3/4 Corleone válasza:
Hagyd a piccsbe... Koppantál ennyi... Az a lány egy senki ha erre sem méltat... Sajna ez a popszakma ilyen, de ezer meg ezer nő van...
2013. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.
2013. máj. 8. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!