Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járjak osztálytárssal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Tudom hogy tetszek neki, és nekem is tetszik, de ettől félek.
2013. máj. 2. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2013. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Megér egy próbát. ha nem jön össze meg lehet beszélni és lehettek osztálytársi viszonyban továbbra is. ez csak tőletek függ, hogy hogy folytatjátok
2013. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sosem járnék osztálytárssal, bár volt egy csaj aki rettentően tetszett, és én is neki, de nem mertem kezdeni vele azért, hogy mit szólnak a többiek...
2013. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk. Messze van még a ballagás?
2013. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2. vagyok a többiek véleményével nem nagyon lehet mit kezdeni csak lesz@rni. vagy ha nem akarod, hogy bármi piszkálódás legyen tartsátok titokban vagy ami egy kapcsolatban elvárható védjétek meg egymást
2013. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok. de mivel az osztályunkban már van egy "pár"(és ezt is elég sok időbe telt elfogadniuk a többieknek, sőt még nekem is.. szóval tudom milyen idegesítő/kínos tud lenni másoknak, főleg ha ők ketten még csak félre sem vonulnak, hanem konkrétan az osztály "közepén" khm..) nem hiszem, hogy többiek elnéznék. én megelégszek azzal az elvvel, hogy osztálytárssal nem jövünk össze, csak keverünk ;))
2013. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha tetszik a csaj lépj, nehogy már az állítson meg hogy osztálytárs... és főleg ne mások véleménye
2013. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!