Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járjak egy lánnyal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak egy lánnyal vagy egyéjszakás kalandot csináljak vele?

Figyelt kérdés

háromnegyedig szeretem ezt a lányt(nem fészbukk ku*va kedves jószívű stb).az egynegyed pedig az hogy annyira nem szeretnék járni vele(valamiért mindig vége lett a kapcsolataimnak rövidebb idő után másokkal és most is attól félek.meg ilyen se nem okos de se nem túl buta inkább ilyen közepes okosságú de ott az alsóbb határ)

meg*ugni pedig azért szeretném mert szép lány(szép arc,nagy mell,jó megjelenés).mit tegyek?ja és nem használja ki azt hogy nagyok a mellei



2013. márc. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerd meg jobban aztán ami alakul. Ilyen magától jön. Viszont ha szexre kell akkor ő is ebben a tudatban legyen.
2013. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett vége a kapcsolataidnak mert éretlen vagy. Mi ez a negyed, háromnegyed dolog? Az érzelmek nem igy működnek.
2013. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit akarsz csinálni a lényeg h őt ne bántsd meg mivel gondolom sokat csalódott már a fiúkban és oka van annak h minden kapcsolata hamar véget ért:S
2013. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne is keresd. Szerintem jobb, ha nem ismer meg téged jobban, mert az írásod alapján elég éretlen és butus vagy.
2013. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem ért végett minden kapcsolatnak
2013. márc. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!