Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátok vagyunk. Járjak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok vagyunk. Járjak vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel rég óta barátok vagyunk. Nagyon jól kijövünk egymással, de félek hogyha elkezdenénk járni és esetleg nem működne a dolog, akkor utána már nem tudnánk barátok maradni. Szerintetek mit csináljak? Aki volt már ilyen helyzetben mit tett?

2013. ápr. 22. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Viszont részedről ez már nem barátság. Csak kinoznád magad... szóval, próbáld meg.


20/F

2013. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek járnál bárkivel, ha nem vagy szerelmes?
2013. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én többet akartam a lánytól mint barátság meg mondta hogy ő nem érez így irántam . Megbeszéltük hogy a barátság marad minden marad úgy ahogy volt . 1-2 hétig nem találkoztunk a suliba mivel tudta hogy ez engem kicsit padlóra küldött. De már beszélgetünk ugyan úgy mint ha misem történt volna . 16/F
2013. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kranpusz ***** válasza:
Nekem több baráti lány ismerősöm is volt mindegyikkel volt valami, de nem azért nem lett semmi mert bénáztunk hanem mert rájöttünk hogy nem ez kell, továbbra is barátok maradtunk, ennyi :D
2013. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!